gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tugce Nin Esi Evi Terketti...

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yunan kocası Yorgo Seitaridis’in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo, arkadaşına taşındı.
    Yunan kocası Yorgo Seitaridis'in tepesi attı. Eşyalarını toplayan Yorgo arkadaşına taşındı.

Tuğçe Kazaz'ın erkek mankenlerle samimi pozlarının Yunan eşi Yorgo Seitaridis ile arasını açtığı konuşuluyor. Kazaz'ın bir firmanın reklam kampanyası için verdiği bu pozun Yorgo için bardağı taşıran son damla olduğu iddia ediliyor.

Yorgo'nun Yunanistan'daki evinden eşyalarının bir bölümünü alarak arkadaşının evine taşındığı söyleniyor. Kazaz, çevresine "Yorgo kıskanç davranmaya başladı. Ne yapacağımı bilemiyorum" diye dert yanıyormuş.

Tugce Nin Esi Evi Terketti... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evim evimm Tuqce_ nin evii

Evim evimm Tuqce_ nin evii

:dp178::dp178::dil::fırtına::huhe::hula::deli::muz::6::yakala::date::f040::f040::f040::raila::raila:hahaha:laugh::A:puhas::kartanesi:, Satırlarıma tüm gülümsemeleri kullanarak başladım.Bunların bi nedeni var elbet çokkk mutluyum bugün hemdee çokk.:D:D Dün evim tutuldu çünkü :D:D Güzel evim canım evim çünkü benim evim:D:D O kadaaa mutluym okaa mutluyum mutluluktan...
  2. Evimizde doğa havası essin

Evimizde doğa havası essin

Evde doğa esintisi Çiçekli evler Yaz geldi. Heryer renk renk çiçeklerle dolu. Bahçesi olan melekler çok şanslı. Ah benimde bahçem olsa rengarenk çiçeklerle donatırdım bahçemi. Bahçe salıncakları koyar, bol bol sallanırdım.Ama biz bahçesi olmayan melekler içinde evimize doğayı taşımak zor değil. Buyrun meleklerim evde doğa havası önerilerine göz atalım. Açık hava insanlar için doğal bir...
  3. kocam evi terketti...

kocam evi terketti...

arkdaslar bir coğunuzun bildiği gibi 15 gün önce 3. bebeğimi kaybettim hem de doğumdan sadece 10 dakka önce, sezeryanla doğum yaptım yani hala lohusayım, ben üzüntüden psikiyatrislere giderkeen kocam biri arkdasım diğeri de baska bir kızla bulusmus beni fiziken olmasa da gene de aldatmıstı. neyse buğün annem babam evdelerdi, anneme eşim ali demişki kızın biri bana mesaj attığı için özlem yani...
  4. Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Evinizde Osmanlı Sarayı havası essin

Osmanlı dekoratif ürünler Kırmızı puf minder Evinizde saray dekroasyonu havası estirmek istiyorsanız bu kadife kırmızı mindere vinize çok şık bir hava ve asalet katacaktır. Salon dekorasyonunuzda baş köşeye koyduğunuz bu pufu misafirlerinizde çok sevecek.
  5. Kum Beji Rengi İle Evlerinize Gelen Esinti

Kum Beji Rengi İle Evlerinize Gelen Esinti

Kum Beji İle Gelen Ahenkli Duvarlar Kum Beji Rengi İle Salon Dekorasyonu Yatak Odalarınızda Kum Beji Duvar rengi seçimi dekorasyonda ön çok önemsediğimiz konular arasında yer almaktadır. Kum beji rengi son derece sade bir renk olup duvarlarınıza ahenkli bir görünüm katmaktadır. Kum beji renginin ayrıca tüm mobilya tiplerine uyum sağlayıcı bir yanının olması da dekorasyonda hiçbir mobilya...

Sayfayı Paylaş