gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tugçe - Sana Inat 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2010 yılı çiçeği burnunda albüm sahibi olan kişilerin arasında olan Tuğçe yepyeni albümüyle müzikseverlerle buluştu Albümünün adı "Sana İnat" Albümde yer alan diğer parçalara gelince

Tugçe - 01 - Sana Inat.mp3
    Tugçe - 02 - Sendin.mp3
    Tugçe - 03 - Istemiyorum.mp3
    Tugçe - 04 - Kalmamis Aska Vaktin.mp3
    Tugçe - 05 - Yuregine Bagla Beni.mp3
    Tugçe - 06 - Tut Sevgilim Ellerimden.mp3
    Tugçe - 07 - Olanlar Hep Bana Oldu.mp3
    Tugçe - 08 - Yazik Oldu.mp3
    Tugçe - 09 - Ask Sarkisi.mp3
    Tugçe - 10 - Marifet.mp3

Tugçe - Sana Inat 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 yeşili

2010 yeşili

bence güzel tonlar yeşili severim ama pek yeşil bişeyim de yoktur:laugh::laugh:
  2. 2010 kazakları

2010 kazakları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

2010 Bebeklerine 2010 Model Bebekler

Bu nasıl bir başlık yahu dediğinizi duyar gibi oluyorum meleklerim ama konuma cuk oturan bir başka başlık bulamadım vallahi.Zaten birazdan görünce siz de anlayacaksınız :D 2010 yılında dünyaya gelecek olan minik meleklerimize ya da daha önceleri dünyaya gelmiş 0-7(hatta daha da çıkabilir bence)yaş grup çocukları ve bebeklerei için bu özel ve çok güzel oyuncak bebekleri tasarlamışlar.Bence...
  4. Sısley 2010

Sısley 2010

sisley turkey sisley türkiye SIRADIŞI MÜTİŞ:) Her ortamda kullanabileceğiniz şik bir tasarım nedersiniz? çok şik...

Sayfayı Paylaş