gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğçe'mi İhanet Etti Yorgo'mu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] TUĞÇE KAZAZ, TÜRKİYE'DE RAMİN MATİN İLE GÖRÜNTÜLENİNCE EŞİ YORGO SEİTARİDİS DE VATANDAŞI APOSTOLİA ZOİ İLE BİRLİKTE OLMAYA BAŞLADI. ANCAK YORGO'NUN APOSTOLİA İLE 1.5 YIL ÖNCE TANIŞMASI KAFALARI KARIŞTIRDI...

Aldatma haberi çıkınca...

Dört ay önce Türkiye'ye kesin dönüş yapan Tuğçe Kazaz, uğruna din değiştirdiği eşiyle sorunlar yaşadığını ancak boşanmanın söz konusu olmadığını söylemiş, ardından 'Cin Geçiti' filmindeki görüntü yönetmeni
    Ramin Matin ile aşk yaşadığı gündeme gelmişti. 'Kazaz eşini aldatıyor' haberleri çıkınca Yorgo Seitaridis'in, ünlü Yunan şarkıcı Apostolia Zoi ile yeni bir ilişkiye başladığı haberi Yunan medyasına yansıdı.

İlişkilerini gizli tuttular

Yorgo, eski eşine nazire yaparcasına geçtiğimiz hafta Apostolia ile Okey dergisine mutluluk pozları verdi. Dergi 'sıcak hikâye' olarak duyurduğu bu aşk için 'İlişkilerini gizli tuttular' başlığını kullandı. Habere göre Yorgo, Apostolia ile yaklaşık 1.5 yıl önce bir programda tanıştı. Şimdi Yunan basınında 'ilk kim ihanet etti' tartışması başladı.

Tuğçe'mi İhanet Etti Yorgo'mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - İhanet Ettin

Gülşen - İhanet Ettin

Cevap ver bana neden Aşkı en son yerinde, gidip bıraktın Neden Allah'ım neden En güzel günlerinde onsuz bıraktın Varsın olmasın ne yaz ne kışlar Çekilmez oldu sensiz akşamlar Ne güneş doğsun ne geceler bitsin Sen benim için bir hiçsin İhanet ettin, ihanet ettin Seni beklerken, yatağımda Beni terk ettin, aşkı mahvettin Yıkarım dünyayı başına İhanet ettin, ihanet ettin Seni özlerken,...
  2. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  3. Demet Sağıroğlu - İhanet Ettin

Demet Sağıroğlu - İhanet Ettin

Uykusuz, yorgun günler Tükenmis, bitmis sözler Duygular beni çoktan terkedip gittiler Kurumus eski bir ask Hayattan kopmus uzak Mahkumdur, böyle bekliyorsa kara toprak Yaptiklarindan pisman olsan da Çektirdiklerin cezan yaninda Her gün dua ettim, seni merak ettim Bir gün geri döner diyerek tükendim Eski hatiralar, derinden yaralar Acilar bir gün sana hesap sorar Tanriya seni ben sikayet ettim...
  4. Tavuğun ihaneti

Tavuğun ihaneti

yorum sizin :D
  5. Survivor'da Merve Aydın Takımına İhanet mi Etti ?

Survivor'da Merve Aydın Takımına İhanet mi Etti ?

Survivor All Star adasında elenmek üzere adı yazılan Sahra şok üstüne şok yaşıyor. Adada en yakın olduğu isim olan Begüm son haftada dönüş yapınca Sahra küplere bindi. Begüm ile kanlı bıçaklı olan Sahra 11 Mayıs akşamı yayınlanan Survivor son bölümünde onunla yüzleşti. SEN BİZİ SATTIN Ada konseyinde Nadya'nın adını yazmayan Begüm grup kararına niye uymadığını izah etmeye çalıştı. Begüm'ü...

Sayfayı Paylaş