gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kadriye Türkeş, eşinin milletvekili olunca kendisini Ankara’ya götürmediğini ve mağdur olduğunu iddia etti. MHP'li Türkeş'in 19 yıllık eşi, "Vekil olup Ankara'ya taşınınca bana bakmıyor" diyerek 4 bin YTL aylık nafaka davası açtı.. MHP'nin merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş'e 19 yıllık eşi Kadriye Serpil Türkeş, "milletvekili olup Ankara'ya taşınınca kendisine bakmamakla" suçlayarak nafaka davası açtı. Bir çocuk annesi Türkeş, "Maddi durumum çok kötü" diyerek, halen nikâhlı olduğu eşinden 4 bin YTL aylık nafaka istedi.

İstanbul Aile Mahkemesi'ne Kadriye Serpil Türkeş adına avukatı tarafından verilen dilekçede şu iddialar yer aldı: "Son dönem seçimlerinde milletvekili olan Tuğrul Türkeş, Ankara'da yaşamaya başlamıştır. 19 yıllık evliliğini hiçe sayan Türkeş, eşini götürmemiştir. Eşinin yanına gelmesini istemeyen Tuğrul Türkeş, bu isteğini açıkça eşine söylemiştir. Yeni bir eve taşınan Türkeş, eşine ev adresini bile vermemiştir. Aradığında da hakaretlerle karşılık vermiştir."

"OĞLUNU ANNESİNDEN AYIRDI"
    Tuğrul Türkeş'in 18 yaşındaki oğlunu da yanına alarak annesinden ayırdığı iddia edilen dilekçede, "Tuğrul Türkeş, maddi sıkıntı içinde olan eşi Kadriye Serpil Türkeş'e bakmamaktadır. Müşterek çocuğunu da okumak için yanına alan Tuğrul Türkeş, eşini İstanbul'a tek başına bırakmıştır. Çektiği sıkıntıları bilmesine rağmen, düzelmesi için hiçbir çaba sarf etmemektedir" denildi. Dilekçede, "Tuğrul Türkeş şirket ortağı, gayrimenkul sahibi, aynı zamanda milletvekili maaşı almaktadır. Maddi sorunlarını çözebilecek kadar gücü olan Tuğrul Türkeş, sanki eşine yokmuş gibi davranmaktadır" ifadeleri yer aldı. Dilekçede Tuğrul Türkeş'in eşine 4 bin YTL aylık nafaka ödemesi talep edildi.

internethaber.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi
    emeğine sağlık

3. ülküelif..

ülküelif.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi

sağolasın...
    şimdi babası yaşayacaktı ki..

Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şili Darbesi

Şili Darbesi

şili darbesi 1973 Şili Darbesi 1973 Şili Darbesi, 11 Eylül 1973'te sosyalist başkan Salvador Allende'nin devrilip General Pinochet'in iktidara geldiği askeri darbedir. ABD'nin onayı ve desteği ile yapılan bu darbeyle dünyanın seçimle başa gelmiş ilk sosyalist hükümeti devrilmiş ve yerine 17 yıl sürecek bir diktatörlük kurulmuştur. 11 Eylül sabahı, Salvador Allende ve kendisini destekleyenler...
  2. Nafaka

Nafaka

Kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iliyiğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına; Nafakada aşırı cömert devarandığını görmek nifak ve bozzgunculuğa delalet eder.Rüyada kanunen beslemege mecbur oldugunuz bir kimseye nafaka verdiginizi veya kanunen sizi beslemege mecbur olan...
  3. bez bebek Tuğrul Arsever

bez bebek Tuğrul Arsever

Tuğrul Arsever Dizideki Karakteri: Volkan Doğum tarihi: 1964 Doğum yeri: İzmit Eğitimi: - Oynadığı Filmler : 2006 - Yaşanmış Şehir Hikayeleri : Cem 2006 - Yalnız Kalpler : Nedim 2004 - Sahra : Engin 2004 - Yadigar : Onur 2000 - Dadı 1999 - Ayrılsak da Beraberiz 1995 - Çiçek Taksi
  4. Tuğrul Meteer kimdir

Tuğrul Meteer kimdir

tuğrul meteer biyografisi tuğrul meteer kimdir, kısaca hayatı, hayatı, hakkında bilgiler, haberler, biyografi, filmleri, Yine başarılı bir usta isim hakkında ki bilgilerle huzurlanızıdayız Melek'ler. Tuğrul Meteer... Tuğrul Meteer ( 1954) Doğum Tarihi 1954 Boy 180 Kilo 77 Göz Rengi Yeşil Sinema Filmleri ve Yönetmenleri Kısrak (Ülkü Erakalın) Dilek Taşı (Orhan Elmas) Arayış (Avni...
  5. boşanmada nafaka

boşanmada nafaka

merhaba; sekiz aylık bir bebeğim var. eşim hamile kaldığımı öğrendiğinden beri boşanmak istiyor. gerekçe şiddetli geçimsizlik. mücadele ettim ancak artık zorlamak istemiyorum. zorla güzellik olmuyor. yüksek lisans mezunuyum ancak yaşadığımız yerde uygun iş olmadığı için çalışamadım. eşim 1500 tl maaş alıyor ancak sigorta nedeniyle görünen rakam asgari ücret. hem kendim için hemde oğlum...

Sayfayı Paylaş