gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

tuhaf :S ezan sesi

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

melekler merhaba.... bnm bır sorunum var su 2 aydır mesela ben roman havasını cook sevıorum oynamayı falan ama son 2 aydır roman havasını actıqım zaMAN hemenn kulaklarımda ezan sesı hemen tv ksıyorum ama ezan yok acıyorum sarkıyı yıne ezan sesı artık sarkı yada roman havası dınleyemıorum delırıyormuyum acill:S

2. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    acill cvplar beklıorm :S

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    delirme canımm arada banada oluyor öyle müzik açtımmı sanki ezan okunuyomuş gibi oluyo hemen kapatıyorumm bakıyorum ezan okunmuyo korkma delirmiyosun :D:D ezan sesine hassasiyetin varsa eğer hani müzik sesi kısıyosan ezanı duyunca normaldir bu

burçinduman bunu beğendi.
  4. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkurler saol :)

tuhaf :S ezan sesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul'un Ezan Seslerİ

İstanbul'un Ezan Seslerİ

İstanbul'da yaşayanlar bilirler büyük camilerin birbirlerine yakın olduğu semtlerde çifte ezan okunur. Birbirine yakın iki câmide müezzinler ezânı minârelerden karşılıklı okurlar ve buna �çifte ezân� denir. Doyulmaz bir lezzettir. Hele ince ruhları bir anda yakalayan bu sese Üsküdar'da, akşam vaktinde, güneşin son ışıkları sahili altına boyadığı zaman yakalandıysanız, gönüllü tutsaklığınız...
  2. Ramazan:cenneten gelen ezan sesidir

Ramazan:cenneten gelen ezan sesidir

İnsanlık altın çağını yaşardı. Komşunun tavuğunun, komşuya kaz görünmediği yıllar. Anaların başı örtülü. Dostluğa uzuyor sakallar, kardeşliğe, ülke sevgisine. Din üzerinden siyasete açılmamış yollar. Erkekliğin en delikanlı zaman dilimi. Ekmekler bile bozulmamış daha. "Orucumu seninle açtım, hamdolsun verdiğin nimetlere." İftar sofralarında kulaklar radyolara açık, gönüller...
  3. İstanbul boğazının dibinden tuhaf sesler

İstanbul boğazının dibinden tuhaf sesler

İstanbul Teknik Üniversitesi'nden 5 kişilik bir bilimadamı grubu, TÜBİTAK'ın da desteğini alarak önemli bir projeye imza attı. İstanbul Boğazı'nda Sualtı Ortam Gürültüsü Ölçümü adlı projede Telekomünikasyon Mühendisliği Öğrencileri çalışıyor. Yaklaşık iki yıldır devam eden projenin başında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü Ana Bilim Dalı öğretim üyesi...
  4. Armstrong'un ayda işittiği ezan sesi

Armstrong'un ayda işittiği ezan sesi

20 Temmuz 1969'da Ay'a ilk insan indi Adı Neil Armstrong Astronot Armstrong şu tarihi sözleri naklen yayın içinde de dünyaya duyurdu: 'Kartal inmiştir' Apollo-11 personeli Aldrin ve Collins ile birlikte üç astronottan oluşuyordu Ay'da yürüyen Armstrong inançları güçlü bir hristiyan idi Ancak yolculuk boyunca birtakım şeyler 'Sansür' ediliyordu Üç astronot birden 'Başka bir cisim' görmüşlerdi...
  5. rüyada ezan sesi duydum

rüyada ezan sesi duydum

Merhaba rüyamda eza nsesi duyuyordum irkilerek uyandım, sanki kulağımda hala aokunuyordu. Bir süre uyuyamadım, iyi birşey mi bu rüya ? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş