gebe
  1. SHOPISTIKPERI

SHOPISTIKPERI Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tükendim:(

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında SHOPISTIKPERI tarafından paylaşıldı.

Rüya gibi bir iş geziisinde rüya gibi dakikalar geçirdim ve İstanbula döndük ben onun arkadaşıyla oda benim amcamla tanıştı zaten olay bundan sonra başladı erkek arkadaşım benden 9 yaş büyük ama hiç bir sorun olarak algılamadık bunu ve ben yaşımdan daha olgun davrandıım için dert etmedik asla, Ama bir süre sonra Benim o ongünümü beraber geçirdiğim hoşlandığım adam hakkıkında başka başka şeyler öğrendim.. Halada birileri gelip bişeyler söylüyor.. Bu adam kendine özgüveni muhteşem biri ben bunun yalanlarını öğrendiğim vakit karşımda hayatım sana cevabını veremeceğim hiç bir sorum yok yapıyor buna çıldırıyorum... İnsan eski sevgiliisini neden telefonuna hala imkansızım diye kaydeder .. Neden silmez hala..
    :(
    Bunuda bıraktım hergün başka başka şeyler öğreniyorum hakkında..
    Bana evlenme teklif eden adamın hayatına giren tüm kızlara ettiğini öğreniyorum.
    Bana ongünn boyunca muhteşem süprizler yapan adam yalancının teki çıktı..
    Herkes bambaşka şeyler derken ben ona inanmalımıyım?
    Bir yanda beni sevdiğini söyleyen bir adam ..
    Bir yanda bana onla olmamalısın üzülürsün diyen sevdiklerim ..
    Bana lütfen bir tavsiye verin ..
    Şuan tükendim diyorum çünkü düşünemiyorum.. Belkide yalanlarını görmek istemiyorum..
    Şimdi ne yapmalıyım?

yakışıklım bunu beğendi.
Tükendim:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tükendim...tükettim!!!

tükendim...tükettim!!!

ßiraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sewseydin beni kalbimin çığlıklarını Susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sewgim. Tükendim Tükettim Hıncımı almak için tekmeler attım sewgiye Kendime Yüreğime .. ßirçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için Ne yaptıysam olmadı ßoyun eğdim varlığınla...
  2. Kelimeler Tükendi

Kelimeler Tükendi

kelimeler tükendi kelimelerin tükendiği an tükendi yüreğim aşka kelimeler Yazamıyor artık kalemim, Dizelere dönüşemiyor kalbimin yalnız heceleri, Ayrı düşmüşler sanki Ya da sıkışıp kalmışlar gönül dağımda, Birleşemiyorlar kelimelere... Seni unuttuğumdan değil Ya da özlemediğimden! Sadece Tükendi kelimeler... Aynı kat etmek zorunda olduğum şu uzun yol gibi Ulaşamıyor ki karşıda...
  3. Tükendi İlahisi

Tükendi İlahisi

Yollar tükensin yolar bitsin Güzelliği örten örtüler kalsın Zamanlar bir adım dünya bir karış Ötelerden haber verenler gelsin Yolcuyum yolcuyum dünden bu güne Çiçekler dökülür heybelerimden Bir ince hikmeti çekip çıkarmak Uzayan geceden derinliklerden Dillerin sözlerin durduğu yerde Ben bir yar isterim yar olsun bana Üşürüm iklim söndüğü yerde Rahmetin sahibi yar olsun bana
  4. İnsanı tüketen nedir?

İnsanı tüketen nedir?

insani tuketen nedir, insan, tukenmek, nedir, bikmak konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, İnsan ne zaman yorulur? Ne zaman yaşamak yük olur? Elini bile kaldıracak dermanı olmadığı zamanlarda, neyi kaybeder yüreğinde, ne eksilir, nedir onu terk edip giden? Bazen kendimizi öyle güçsüz, öyle takatsiz hissederiz ki, içimizde eskiden olup da, şimdi olmayan, çekip giden şeyin ne...

Sayfayı Paylaş