gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tüketici Hakları Danışma Hattı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tüketici Hakları Danışma Hattı kaç acaba lütfen hat nosunu burdan bana acil olarak yazın kızlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Tüketici Hakları telefon numarası;
    Tüketici hakları danışma hattına Alo 175 ile ulaşabilirsiniz.

Tüketici Hakları Danışma Hattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evrensel Tüketici Hakları

Evrensel Tüketici Hakları

tüketici hakları evrensel beyannamesi ile ilgili haberler tüketici hakları evrensel beyannamesi haberleri hakkında haberler beyannamesine ve tüketicilere yönelik bilgiler içeren 1. Temel gereksinimlerin giderilmesi hakkı: Tüketicilerin yeme, içme, giyinme, barınma gibi biyolojik temel gereksinimlerinin karşılanması için alınan önlemler. Ve hatta günümüzde güncelliği ve ciddiyet boyutları...
  2. Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 Dini danışma Hattı

Alo 190 hizmete girdi 190 Dini danışma Hattı Dini Danışma hattı 190 Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce nette gezerken bir haber okudum ve Alo 190 Dini Danışma Hattı haberi oldukça ilgimi çekti. Evet 190 numaralı hattı arayarak dini sorularınızın cevabını alabilir ve dinen merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi edinebilirsiniz :) Dine hizmet etmek için Diyanet İşleri Başkanlığı,...
  3. tüketici hakları

tüketici hakları

tüketici hakları nedir merak ediyorum
  4. Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Selamlar. Bir alışveriş sırasında hatalı mal resmen bize kazıklandı ve ben bu malı iade edip parasını çatır çatır almak istiyorum.Eşimse alamazsın geçti artık 1 bardak su iç diyor.Hayır ama bu kadar kolaymı?Tüketici olarak haklarımı öğrenmek istiyorum yardım edermisiniz bu konuda?
  5. SSK DANIŞMA HATTI

SSK DANIŞMA HATTI

SSK danışma hattı üzerinden hizmet alacak olan vatandaşlarımız, Devlet kurumları ile sorunlarının çözüm noktasında büyük kolaylık yaşamaktadır. Devlet kurumlarından olan SSK Müdürlükleri ile arasında köprü görevi gören bu danışma hatları vatandaşlara inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. SSk Danışma hattına ulaşmak için sizler ALO 170 numarasını çevireceksiniz. Alo 170 Çalışma ve Sosyal...

Sayfayı Paylaş