gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tüketici hakları nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

abiler ablalar tüketici hakları ne

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

tüketici hakları nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketici hakları nelerdir hakkında bilgi

Tüketici hakları nelerdir hakkında bilgi

tüketici hakları nelerdir tüketici hakları numarası tüketici hakları hakkında bilgi Merhaba Melek'ler, bu yazımızda bir misafirimizin soprusu üzerine tüketici hakları hakkında bilgiler sunuyor ve tüketici hakları nelerdir diyenler için gerekli tüm bilgileri paylaşıyoruz. Tüketici hakları Nedir? Nelerdir, Tüketici Hakları Yasası, Tüketici Hakları Hakkında Bilgi, Tüketici Hakları Kanunu:...
  2. birleşmiş milletler evrensel tüketici hakları bildirgesi ne demek

birleşmiş milletler evrensel tüketici hakları bildirgesi ne demek

I-HEDEFLER Madde 1: Bütün ülkelerdeki, özellikle gelişmekte olan ülkelerdeki tüketicilerin menfaatlerini ve ihtiyaçlarını gözönüne alarak tüketicilerin çoğu zaman ekonomik şartlar, eğitim seviyeleri ve pazarlık gücü yönünden dengesizliklerle karşılaştıklarının idrakinde olarak; ve adil, tarafsız ve idame ettirilebilecek ekonomik ve sosyal bir gelişmeyi teşvik etmenin önemi kadar,...
  3. tüketici hakları

tüketici hakları

tüketici hakları nedir merak ediyorum
  4. Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Tüketici olarak haklarımız nelerdir?

Selamlar. Bir alışveriş sırasında hatalı mal resmen bize kazıklandı ve ben bu malı iade edip parasını çatır çatır almak istiyorum.Eşimse alamazsın geçti artık 1 bardak su iç diyor.Hayır ama bu kadar kolaymı?Tüketici olarak haklarımı öğrenmek istiyorum yardım edermisiniz bu konuda?
  5. Garanti kapsamındaki malların arızalanması durumunda tüketicinin diğer hakları nelerdir?

Garanti kapsamındaki malların arızalanması durumunda tüketicinin diğer hakları nelerdir?

tüketicinin satın aldığı mal garanti kapsamındayken arızalanırsa başka hakları var mıdır,garanti belgesi kapsamındaki malların garanti süresi içerisinde arızalanması ,garanti kapsamında satın aldığım mal arızalanırsa diğer haklarım nelerdir,garantili malın arızalanması durumunda tüketicinin diğer hakları hakkında bilgiler, Tüketici onarım hakkını kullanmışsa garanti süresi içerisinde sık...

Sayfayı Paylaş