gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı

Süper bir fikir ve yaratıcılık gerçekten. Ellerine sağlık canım.

Tüketim çılgınlığını fotoğraflandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüketim çılgınlığı Türkiye'yi çöplük yaptı

Tüketim çılgınlığı Türkiye'yi çöplük yaptı

Tüketici Hakları Derneği Samsun Şubesi Başkanı Dr. M. Emin Dinççağ, teknoloji transferinde kalıcı politikaların olmamasının Türkiye'yi özellikle cep telefonu konusunda teknoloji çöplüğü haline getirdiğini söyledi. Cep telefonları piyasasında sürekli değişen teknoloji ve yenilenen modeller dolayısıyla ülkede yoğun bir israf ve tüketim çılgınlığı yaşanıldığına dikkat çeken Dr. M. Emin...
  2. Triko çılgınlığı

Triko çılgınlığı

SONBAHAR KIŞ GELDİ Mİ HEMEN KOŞARIZ KAZAKLARA HIRKALARA İNCE KALIN TÜM TRİKOLARA:) SICAK TUTTUGUNDAN MIDIR YOKSA YAZ BOYU ÖZLEDİĞİMİZDEN Mİ BİLEMEM:) AMA BENDE SEVDİĞİMİZ SAKLAYAMAYACAGIM.. İŞTE BİRBİRİNDEN GÜZEL TRİKO ÜSTLERR...
  3. fotoğrafladaki davetsiz misafirler :)

fotoğrafladaki davetsiz misafirler :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş