gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

tül çizmeler

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: tül çizmeler

Ellerine sağlık canım, çok değişikler... :)

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emegine saglik canim, böylelerinden ilkdafa gördüm :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

bende istiyomm bu çizmelerdeeennnnnnn :789: tam benim tarzım nerde satılıyordur ki acaba :hmm:
    paylaşımın için tşkler canım;)

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

bunlarr ne yaaa... çok hoşlarr bayıldım vallla :) ***** katılıyorum eğer satılıyosalar bende istiyorum :)

tül çizmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tülden Yapilmiş çizmeler...

Tülden Yapilmiş çizmeler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tülden yapılmış çizmeler!!!

tülden yapılmış çizmeler!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  4. Tül

Tül

Yatak çevresinde görülen tül (cibinlik) eşiyle muhabbet etmeye, Tül perde ve kadın yüzünde görülen tül iffet ve güzelliğe delalet eder.Yuva ile ilgili önlem, gizlenen birşeylerdir.

Sayfayı Paylaş