gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

tül çoraplar çabuk kaçıyo ya bunun bir çözümü var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

biz çalışan kadınların sorunu neredeyse hergün yada iki günde bir yeni tül çorap kaçırmak sanırım bu konuda denediğiniz bir şey var mı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın misafirimiz sanırım aradığınız cevap burada

tül çoraplar çabuk kaçıyo ya bunun bir çözümü var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu çoraplar bir başka

bu çoraplar bir başka

mutlaka çorap giyiyorsunuzdur uzun, kısa ,ince ,desenli sade vs..dizaltı çorap da giyer misiniz giymeseniz bile bunlara bayılacagınıza eminim işte çok cici çoraplarr
  2. Tülle yada eskiyen ince çorabınızla yapabileceğiniz çiçek yapımı

Tülle yada eskiyen ince çorabınızla yapabileceğiniz çiçek yapımı

tülden gül yapimi tülden çiçek yapımı gül yapımı polardan çiçek tulden gul Hanımlar sizler için hoş bir çiçek yapımı.Bu çiçekler için gerekli olan malzemeyi evinizden temin edebilrisiniz.Eskiyen tüllerden yada,teli kaçmış ince çoraplarınızdan uygulayabilirsiniz.''Amannn hazırlar var onları alırım'' demeyin.Emek verilen herşey güzel ve değerlidir.Hem kendi evimiz için neden kendi emeğimiz...
  3. reçellerim şekerleniyor çözümü var mı

reçellerim şekerleniyor çözümü var mı

Kızlar binbir emekle yazdan yaptığım reçelllerim şekerlenmeye başlamış.Ne yapacağım ben şimdi, başına gelen var mı bir akıl verin ne olur :(
  4. Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Karıncalara çözüm bulan var mı ?!?!?!

Herkese merhaba mutfagima karincalar basti oldurmek istemiyorum ama... Limon koydum gitmediler,domates sapi koydum yine ayni,tabletleride koyduk ama yine geziniyorlar :( kesin cozumu ilac ama evde 11aylik bir kizim var tehlikeli sizin de %100 kurtuldum diyebileceginiz onerileriniz var mi ?
  5. ufak miyomlara çözüm var mı?

ufak miyomlara çözüm var mı?

4-6 cm arası miyomların ameliyatla alındığını biliyorum daha ufaklarına başka hangi tedaviler uygulanıyor?hamileliğe engel değil ama hala hamile kalamadım. eşim içinse sadece spermin sıvılaşması zor oluyor dedi dr onun içinde ayrı tedavi mi görmesi lazım yoksa benim tedavi olmam yeterli mi miyomlarla ilgili?

Sayfayı Paylaş