Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. tüller nasıl beyazlatılır perdeleri beyazlatmak için tülleri nasıl beyazlatırım tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tül beyazlatma yöntemleri
    Sevgili Melek'ler merahaba, malum bayram yaklaşıyor ve bayram temizliği zamanıda geldi ki ben pek ilgilenmiyorum çünkü benim için her gün bayram (deliyim yaa ) :D:D Her neyse gelelim derdimeee :D:D Kızlar biri yada birileri, hatta hepiniz bana fikir verin bu tül perdeleri nasıl beyazlatırım? Daha bir ay önce yıkadım ama makinadan morarmış bir şekilde çıktı ki perdelerin beyaz görünmesi benim zaafımdır :S:S Hoş perdelerim de kreme yakın tam beyazda değil, fakat o morarmış hali adeta benide morartıyor :D Deterjan olarak kaliteli bir deterjan kullanıyorum, fakat çamaşır suyu kullanmıyorum, çünkü üzerinde turuncu çiçekleri var, kullanayım mı, kullan diyorsanız hangi markayı kullanım? Ne yapim elde ıslıyım mi, kaç derecede yıkıyım?

Bu arada deterjanın ismini verebilirsiniz, tarafımca serbest edildi :D:D

Hadi bakim kim perde temizliği hakkında ne biliyorsa dökülsün ki ben ve benim gibiler yararlansın :)

Bilirsiniz severim sizi, bana bu konuda yardım ederseniz şayet perdelerim istediğim renkte olursa sizi dahada severim, hatta sevgi gösterileri yapar, sizi sevgi delisi yaparım :D:D

Öptüm yanacıklardan :D Fazla bekletmeyin beni emi cici, titiz, bilgili melek'lerim :):)
    Kadınlar Melektir
  2. Geçmiş olsun prensesim..Tülün üzerindeki desenler boyamış olabilirmi acaba ?Renkli tülleri yıkarken son durulama suyuna bir çay bardağı süzülmüş çay katıyorlar.Sonra iyice duruyorlar .. Birde tüllerini beyazlatıcı olmayan deterjanla renkli color matiklerle yıka.. İnşallah işine yarar güzelim..
  3. Rüyam işyerindeki arkadaşlara sordum hemen hepsinden birbirinden ilginç yöntemler geldi

birinci yöntem: tülleri makinaya yerleştirdikten sonra içine beyaz yumurtanın kabuğunu atınca tüller bembeyaz çıkıyormuş

ikinci yöntem: Detarjanın içine karbonat koyuyorlarmış

üçüncü yöntem: Deterjanın için 1-2 kaşık toz şeker ekliyorlarmış

sonuncu ve en şaşırdığım yöntem ise : Yarım bardak kola ekliyorlarmış ve bembeyaz çıkıyor tüller makinadan dediler...

Canım artık hangisi daha mantıklı geliyorsa onu dene bakalım sonuç ne olacak...

4. Pasi sen bir harikasın :D:D Fakat ben hangisini deniyim ki :D:D Karbonat işe yarar gibi geliyor, çünkü diş beyazlatmak içinde karbonat kullanılıyor ya :D:D Toz şekeride netten dumuştum :) Şu yumurta kabuğu meselesini merak ettim kabukları makinanın içinemi yerleştirim, bişeyin içine sarıp yerleştirmek lazımdır heralde :D:D

Arkadaşlar yokmu fikir sunan :D:D Bana ve benim gibi bu dertten muzdarip olan kişilere bir yardım haydiii :D:D

Birde daha önceden uygulanmış olan yöntemler olursa içim rahat uygularım :))))

5. Vijdan'cım tşk ederim canım, fikrine Sağlık olsun canişkom :kiss:

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. perdeler nasıl beyazlar

,
  2. tüllerin daha beyaz olması için

,
  3. perde nasıl beyazlatılır

,
  4. tül beyazlatmanın püf noktaları,
  5. perde beyazlatma,
  6. perde beyazlatmanın püf noktaları,