gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tülin meslektaşlarıyla gurur duyor!

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

TÜLİN MESLEKTAŞLARIYLA GURUR DUYUYOR! [​IMG] TÜLİN ŞAHİN, 'MESLEKTAŞLARIMIN ÇOĞUYLA GURUR DUYUYORUM' DEDİ.

Mankenlik yapan birçok arkadaşının aynı zamanda oyunculuk, sunuculuk gibi çeşitli alanlarda da boy gösterdiğini söyleyen Tülin Şahin, 'Meslektaşlarımın çoğuyla gurur duyuyorum ben. Bakıyorsunuz bir yandan şarkı söylüyorlar, o bir yandan resim yapıyor, o bir yandan oyunculuk yapıyor. Bu kızlar baktığınız zaman verseniz ülkeyi de yönetecekler' dedi.

Tülin meslektaşlarıyla gurur duyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur

Gurur

GURUR Sâlim Şebşîrî'nin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden...
  2. gururunuz?

gururunuz?

gururunuz?
  3. gurur

gurur

allahin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden çok duygulandı....

Sayfayı Paylaş