gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Tülin nerelisin sen

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

yerli sindy olarak bilinen manken Tülin Şahin saçma sorulardan çok sıkılmış...... SEN EMİN MİSİN TÜRK OLDUĞUNDAN? [​IMG]

YURT DIŞINDA ÜLKEMİZİ BAŞARIYLA TEMSİL EDEN TÜLİN ŞAHİN, GİTTİĞİ ÜLKELERDEKİ İNSANLARIN GARİP TAVIRLARINDAN BAHSETTİ
    Şahin, "Maalesef çok ön yargılarla yaklaşabiliyorlar. Mesela çekimlerde bin bir türlü akla gelmeyecek sorular soruluyor" diye konuştu. "Sen emin misin Türk olduğundan?" şeklinde sorulara muhatap olduğunu ve Türk’e benzemediği yönünde görüşlerle karşı karşıya kaldığını anlatan Tülin Şahin, sözlerini şöyle sürdürdü: "O zaman diyorum ki, ’Siz bana anlatın bir Türk nasılmış mesela? Çizin bana bir Türk’ü’ diyorum. Buz kesiyor stüdyo tabii."

Tülin nerelisin sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tül çizmeler

tül çizmeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tül

Tül

Yatak çevresinde görülen tül (cibinlik) eşiyle muhabbet etmeye, Tül perde ve kadın yüzünde görülen tül iffet ve güzelliğe delalet eder.Yuva ile ilgili önlem, gizlenen birşeylerdir.
  3. tül şallar

tül şallar

tül şal tül şallar şal modelleri tülden yapımı eldiven yapımı
  4. nerelisiniz arkadaşlar

nerelisiniz arkadaşlar

ilk başta ben sölim sinop57
  5. nerelisin melek

nerelisin melek

melekler burda çoğumuz kimin nereli, nerde oturduğunu bilmiyor hadi paylaşalım :hede: :grouphug:

Sayfayı Paylaş