gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tülin Şahin 30 kilo verdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ivana sert kaç kilo tülin şahin nasıl 30 kilo verdi tülin şahin kaç verdi tülin şahin kilo, verdi, kaç kilo verdi, nasıl verdi diye merak edenler buraya gelin.

Güzel manken Tülin Şahin yaza girerken mucize denilecek şekilde tam tamına 30 kilo vermiş Melek'lerim:)

"Nasıl vermiş, nasıl zayıflamış" diye merak edenler, sizleri aşağıya doğru alalım:)

Bugüne kadar birçok sağlıklı beslenme ürününün tanıtımını yapan Tülin Şahin, bu kez “bikini mevsimi”ne haftalar kala kilo kabusu yaşayan kadınlara umut ışığı yaktı.
    Nestle Nesfit 14 Gün Programı’nın yüzü olan ünlü manken, “30 kilo vermiş biri olarak beslenme ve sporun önemini iyi bilirim. Benimle birlikte 14 gün programına katılanlar, değişimi kısa sürede görecek” dedi.

Tülin Şahin 30 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 ayda 30 kilo verdi

2 ayda 30 kilo verdi

30 kilo verdi 30 kilo verdim 1 ayda 3 ayda 2 20 verdim Ünlü diyet reçeteleri solda sıfır kalır Leyla Yörük'ün diyeti yanında... 2 ayda 30 kilo verdi. Ama onun amacı çok başkaydı..:) Kocasını iyi günde değil kötü gününde de yalnız bırakmadı. Kahramanmaraşlı Leyla Yörük, eşine böbreğini verebilmek için 2 ayda 30 kilo zayıfladı. 4 yıl önce teşhis gerçeği öğrendi Devlet Su İşleri (DSİ)...
  2. Tülin şahinden yılbaşı makyajı

Tülin şahinden yılbaşı makyajı

Ünlü manken Sivaslı Cindy Tülin Şahinden yılbaşı makyajının ipuçları :tik: Doğru bir şekilde uygulanan makyajla yılbaşı gecesinin yıldızı olmanız hiç de zor değil. Makyajınız kıyafetinizle de uyumlu olmalı. Makyajı da kıyafetime uygun tonlarda yaptım. Makyajda nelere dikkat edilmesi gerektiğini de adım adım anlattım. Boynunuz ve kollarınız açıktaysa vücudunuzun bu bölgelerini de...
  3. Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim...
  4. Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor

Tülin Şahin Nasıl Besleniyor”İşim gereği kilomu hep muhafaza etmek durumundayım. Öğünlerim hep düzenli. Sosyal ortamda bile boğazımı tutarım ve fazla yemem. Biraz mecburiyetten hamur işlerini ve tatlıları pek yemem. Somon balığına, her türlü zeytinyağlıya ve sebze yemeğine bayılırım. Bir de mercimek köftesi gördüğümde dayanamıyorum. Meyve ve süt ürünlerini de tüketiyorum. Sigara ve alkolden...
  5. Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

BKM Mutfak ve doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin bilindiği üzere sanatçı Rasim Öztekin'in kızı... İzleyici onu kilolu haliyle sevip benimsedi ve hatta çoğu skeçlerde kendisi bile kilolu hali ile ilgili espiriler bile yaptı...Pelin artık kilo vermenin zamanının geldiğini düşünerek ve herhangi bir diyetisyenden yardım almadan tamamen kendi çabaları ile kısa sürede tam 30 kilo...

Sayfayı Paylaş