gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tülin Şahin'in Garip Takıntısı..

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

tülin şahin tülin şahinin bilinmeyen hastalığı takıntısı 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Takıntı eğer ileri derecelerdeyse tedavi gerektiren bir hastalıktır. Her sıradan insanın olduğu gibi ünlülerin de takıntıları var melekler. :) Bugün kü yazımızda bunlardan birinden bahsetmek istiyoruz sizlere. Podyumların Sivaslı Cindy lakaplı güzel mankeni Tülin Şahin de takıntısı olan ünlülerimizden biri melekler :) Temizlik takıntısı olduğu öğrenilen Tülin Şahin takıntısı ile ilgili olarak bakın neler söylemiş;

"Temizlik malzemelerine karşı aşırı ilgim var. Yurtdışına çıktığımda temizlik malzemelerimi yanımda taşıyor, otel odamı bile temizliyorum. Bu meslek bizi pratikleştiriyor, herhalde bundan kalan bir alışkanlık."

Ev işleriyle arasının çok iyi olduğunu söyleyen Şahin, "Ütü yapmaya bayılıyorum. Yeni bir ütü modeli çıktığında hemen takip ediyorum. Buharlıları daha çok seviyorum. Süpürgeleri, çamaşır makinelerini de takip ediyorum" dedi.

Domates yetiştirseydim fabrikasını açardım

Bu yıl 6 reklam filminde oynayarak rekor kıran manken Tülin Şahin "İşin sırrı mesleğime duyduğum saygıdır" dedi. Şahin şunları söyledi: "En başta üretmeyi seven kişiliğim var. Ben başka bir işi yapsaydım da böyle olurdum. Bahçemde domates yetiştirseydim mutlaka onun salça fabrikası olurdu." 10 parmağında 10 marifet olan başarılı manken Tülin Şahin'in önümüzdeki ay "Kişisel İmaj Yönetimi" üzerine bir de kitabı çıkacak.

Tülin Şahin'in Garip Takıntısı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tülin Şahin'den 2008 önerileri

Tülin Şahin'den 2008 önerileri

İşte Tülin Şahin’den öneriler... • Bu Sonbahar /Kış ana renkler olan siyah, kahverengi ve griyi çok canlı renkler ile kombinleyeceğiz. Örneğin gri bir paltoya kocaman bir sarı kemer takmak fazlasıyla “IN” • Özellikle bu sezon aksesuarlar çok moda. Modacılar bu sezon aksesuarları daha da fazla keşfettikleri için her alanda kullandılar. Rengarenk eldivenler, kemerler, şapkalar…. • Bootiler...
  2. tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin saç bakımı tülin şahin cilt bakımı güzellik sitesi peeling maske Tülin Şahin, Manken 1. CANLI VE IŞILTILI BİR YÜZ İÇİN: Yüzüm için yaptığım bir peeling karışımı var. Bunun için tuz, toz şeker ve zeytinyağı kullanıyorum. Bu karışım cildimize bildiğimiz keseyi yapıyor ama çok daha narin bir şekilde tabii. Tuz ve şeker peelingi yapıyor. Hatta toz şekerin parlaklığını...
  3. Tülin Şahin'den Saç Bakım Tüyoları

Tülin Şahin'den Saç Bakım Tüyoları

tülin şahin sivaslı cindy güzellik sırları saç bakım sırları güzellik önerileri bakım önerileri hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Sivaslı Cindy olarak adını duyaran ünlü manken Tülin Şahin verdiği fazla kilolarıyla adından iyice söz ettirdi melekler...Aynı zamanda Türkiye'nin en güzel gülen kadını seçilen Tülin Şahin'den saç bakımı ile ilgili tüyoları sizlerle paylaşıyorum...
  4. Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar

Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar

Bu sayfa; Tülin Şahin'den Moda Hakkında Tüyolar vermektedir. Sevgili melekler, güzel ve zarif mankenlerimizden biri olan Tülin Şahin aynı zamanda zevkli giyim tarzıyla dikkat çekiyor. Makyaj ve moda konusunda kendini hayli geliştirmiş olan ünlü manken bu konularda kitap da yazdı. Her fırsatta kadınlara bakımlı olmanın, makyaj yapmanın ve vücut tipine göre giyinmenin püf noktalarını sunan...
  5. Tülin Şahin'den Saç Bakım Sırları!

Tülin Şahin'den Saç Bakım Sırları!

tülin şahinin saçları, saç bakım sırları, tülin şahin saç bakımı Ekranların en beğenilen modellerinden biri olan ve yıllar önce kısa zamanda verdiği kiloları, düzgün fiziği ve ünlü manken Cindy Crawford'a olan benzerliğiyle tanıdığımız "Siğvaslı Cindy" lakaplı manken Tülin Şahin'in bir diğer özelliği ise gürül gürül muhteşem saçları. Her zaman farklı tarz ve saç modelleriyle...

Sayfayı Paylaş