Tulum şeklinde örgü bebek battaniye modeli

Konu, 'Battaniye Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye

bebek battaniye modeli tulum şeklinde bebek battaniyesi yün örgü battaniye modelleri tulum örgü
    Yine hamarat ellerden,bebeğiniz üşümesin diye sıcacık,huzurlu bir şekilde olmaları için düşünelerek yapılmış tulum şeklindeki battaniye modelleri anneler.Bence gayet güzel düşünülmüş.Diğer battaniyelere göre kıyaslayacak olursak,bebeğimizi dışarı çıkardığımızda,hem biz hem onlar daha rahat olacaktır.''Aman katlandı,battaniyenin ucu altta kaldı,aman iyice sarayım üşümesin'' demeye paydos artık.Gezmeye gittiğinizdede yanınıza ayrıyeten battaniye almanıza gerek kalmayacak.Bu battaniyeden bir tane örün,yada ördürün,ne kadar rahat olduğunu anlayacaksınız

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

ay ne tatli seyler keske elimden gelsede örsem ama ne yazikki ne marifet nede zaman var :)

3. aynur yazar

aynur yazar Forum Okuru

yapım aşamalarını yayınlaya bilirmisiniz

Tulum şeklinde örgü bebek battaniye modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. örgü bebek battaniye örnekleri

bebek battaniyesi örgü modelleri bebek battaniyesi örnekleri battaniye örnekleri örgü battaniyeleri battaniyeleri modelleri http://www.meleklermekani.com/threads/bebek-battaniye-modellerim-var.187366/
  2. Minik bebişiniz için birkaç örgü battaniye modeli

örgü battaniye modelleri anlatımlı battaniye modelleri örgü açıklamalı bebek anlatımlı örğü bahtanıye
  3. bebek örgü battaniye modelleri

bebek battaniyesi örgü modelleri örgü bebek battaniyesi modelleri battaniye battaniye örnekleri bebekler için örgü battaniye modelleri 35 36 37 38 39 40 41
  4. Bebek Örgü Tulum Mont

bebek montları Bravo, Bebe 100 Açık yeşil 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Koyu yeşil 1 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Açık kahve 1 x 100 gr Örgü: Düz örgü, Lastik 1/1 Şiş: 4 mm Tığ 4 mm İlave malzeme: 2 adet düğme, 23 cm mont fermuarı Ölçüler 3 ay, (6 ay), 12 ay, 18 ay Örgü açıklamaları (6 ay) içindir. MONT Arka: Açık yeşil yünümüz ile 54 ilmek atarak düz örgü başlayalım. 3 cm düz örgüden...
  5. Bebek Örgü Tulum Ve Mont Modeli

bebek mont modelleri bebek örgü mont modelleri örgü montları Bir bebek örgüsü bu kadar mı şirin olur:D Renkleri ve modeline bayıldım diyebilirim.Bu kadar şirin bir örnek aynı şekilde şirin bebişlerle birleştiğinde neler olur düşünemiyorum bile:DOrtalık şerbetten geçilmez sanırım:bathbaby: [img] [img] Bravo, Bebe 100 Açık yeşil 2 x 100 gr Bravo, Bebe 100 Koyu yeşil 1 x 100 gr Bravo, Bebe...
  6. Bebek örgü battaniye modeli *kendim yaptım

örgü battaniye modelleri bebek örgü battaniye modelleri battanye modeli şiş Kızlar bildiğiniz kurtçuk iple yapabileceğiniz bu battaniye çift yönlü kullanılıyor.. 4 numara şişle yaptım ben. Birde örerken kurtçuk olan yerleri değil hemen yanındaki boş yerleri alıyorsunuz şişe.. Hepsi bu kadar.. Ben yeğenime yaptım.. Siz farklı şekillerdede kullanabilirsiniz. Bebek kazağı, atkı ve şapka...
  7. Bebekler İçin Örgü Tulum Modeli

bebek örgü tulum modelleri örgü tulum yapılışı bebek modelleri ve yapılışları ve yapılışları Minik bebekler için oldukça kullanışlı ve şirin çizgili örgü tulum modelini ve modelin açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı:ARKA ve ÖN: 3 no.lu şişler ve mavi ile 80 ilmek atalım, bacak için 8 sıra 1/1 lastik, 1 sıra ters örgü çalışalım. Çizgili düz örgüye geçelim ve bacak verevi için...
  8. Harika Örgü Battaniye Modeli

örgü battaniye modeli el örgüsü battaniye örgü battaniye Kışın bu soğuk günlerinde şöyle sarınıp oturacağınız bir battaniye örmek ister misiniz melekler ? :) Eğer cevabınız evetse, size vereceğimiz el örgüsü battaniye modelini beğeneceğinizi düşünüyoruz. Şimdi varsa ipiniz hemen başlayabilirsiniz :tik: Malzeme Kalın spor yün (NAKO-Süper-lambs), aşağıdaki renklerin her birinden 300 gr:...
  9. Çok Şirin Örgü Tulum Bere Modeli ve Yapılışı

örgü tulum bere modeli örgü bebek tulumu örgü bere tulum 0-1 yaş arası bebekleriniz için çok şık bir tulum ve bere takımı modeli paylaşıyoruz melekler :) Tam da bu havalara uygun olan tulum ve bereyi, badi, külotlu çorap ve patiklerle kombinleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizin de şıklığını tamamlamış olacaksınız. Şimdi geçelim bu güzel takımın yapılışına :) YAŞ: 0-1 İp Renk No: 6057...
  10. Bebeklerinize Süper Örgü Hırka Tulum Modeli

örgü bebek takımı örgü bebek hırka tulum takım örgü bebek hırkası Nefis bir hırka-tulum takımı örneğiyle sizlerleyiz melekler :) Şirin mi şirin bu hırka tulum modelini görenler eminiz ki hazır aldığınızız zannedecekler. Düz örgü ve lastikle örülen bu model oldukça da çabuk bitiyor. Size kolay gelsin diyoruz ve takımın yapılışına geçiyoruz.. :) Açık yeşil 2 x 100 gr Koyu yeşil 1 x 100 gr...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. örgü battaniye