gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tulumba Tatlısı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tulumba Tatlısı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Tulumba Tatlısı Tarifini yazmanızı istiyorum ve şmididen sağolun diyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tulumba Tatlısı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tulumba tatlısı

Tulumba tatlısı

rüyada tulumba tatlısı görmek rüyada tulumba tatlısı yemek Tulumba Tatlısı (6 Kişilik) Malzemeler: 1 çorba kaşığı tereyağı 5 kahve fincanı su 5 kahve fincanı un 4 adet yumurta Bir tutam tuz Kızartmak için: Sıvıyağ Şerbeti için : 2 su bardağı su 500 gram tozşeker 1 çorba kaşığı limon suyu HAZIRLANIŞI : Öncelikle şerbeti hazırlayın. Bunun için suyu tencereye alın. Tozşekeri ekleyin....
  2. Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli

Lalanga Tatlısı Tarifi Resimli - Kızlar sizden biliyorsanız tabi Lalanga Tatlısı Tarifini istiyorum bilenler tarifi verirse ben ve benim gibi bilmeyenlerde o muhteşem lezzeti keşfedebilir:)
  3. Makarna Tatlısı Tarifi Resimli

Makarna Tatlısı Tarifi Resimli

Makarna Tatlısı Tarifi Resimli Kızlar size makarna tatlısı yapmanızı öneriyorum ve makarna tatlısı yapmayı bilenlerden de tarifini sunmalarını rica ediyorum :)
  4. Resimli Tulumba Tatlısı yapılışı

Resimli Tulumba Tatlısı yapılışı

Tulumba Tatlısı Resimli, Resimli Tulumba Tatlısı Tarifi , Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Türk tatlıları arasında meşhur olan ve lezzeti oldukça fazla olan tulumba tatlısının yapılışı bu sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Tulumba tatlısı tarifi isteyen tüm arkadaşlar sizleri bu sayfamıza davet ediyoruz. Tulumba Tatlısı Malzemeler: 3 su bardağı su 100 gram tereyağı 2,5 su bardağı...
  5. Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli

Yaz Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız şayet, benim gibi tatlı sevenler bu yaz rahat tatlılar yer :)

Sayfayı Paylaş