gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Tülün ve örgünün birleştiği kazak modeli yapılışıyla

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kumaş bluz modelleri tül bluz modelleri tüllü kazak tüllü kazak tül
    MALZEMELER.
    SAFİR COLOUR
    PIRLANTA YÜN
    ŞİŞ NO 5
    TIĞ NO 4
    BERE : 70 İLMEK 20 CM ÖRÜLÜR.
    BLUZ: ARKA 70 İLMEK 41 CM DÜZ ÖRGÜ
    ÖN 80 İLMEK 41 CM DÜZ ÖRGÜ VE TOP
    YAKA 76 İLMEK 10 CM 1 TERS 1 YÜZ
    MANŞET 48 İLMEK 9 CM 1 TERS 1 YÜZ
    KOL 150×44CM TÜL KUMAŞ

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tülün ve örgünün birleştiği kazak modeli yapılışıyla
    emegine saglika blam,paylasim icin sagol

Tülün ve örgünün birleştiği kazak modeli yapılışıyla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgü kazak modelleri ve açıklamalı yapılışları!!!

örgü kazak modelleri ve açıklamalı yapılışları!!!

kazak örgü modelleri açıklamalı açıklamalı örgü kazak modelleri örnekleri ve yapılışları ve yapılışları Damla 5 nolu şiş 4 adet 100 gr mavi merserize 55 ilmek atılarak bir sıra haroşa örülür üzerine 1 sıra delik yapılır. Tekrar bir sıra haroşa yapılarak bu kısım tamamlanır. Örgünün arkası ilmeklerin duruş yönüne göre örülür. Ön sırada 21 ilmek düz, 13 ilmek ters, 21 ilmek düz örgü...
  2. Lastik örgüden yapılışıyla kazak modeli

Lastik örgüden yapılışıyla kazak modeli

örgü lastik modelleri kazak lastiği örgü lastik çeşitleri örgüde çeşitleri kazak modelleri malzemeler: - 450gr. yün - 4 numara şiş beden: 38 yapılışı: Ön ve arkaya 90 ilmakla başlayın. 2 sıra haraşo örün. Üzerine 2 sıra düz örgü, 2 sıra ters örgü, 2 sıra düz örgü 2 sıra ters örgü örün. Etek ucundaki çizginin üzerine 3 ters, 3 düz, 3 ters, 3 düz örerek kol kesimine 3 cm. kalıncaya...
  3. Uzun kazak modeli ve yapılışı

Uzun kazak modeli ve yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları uzun kazak modelleri uzun kazaklar ve yapılışları Hazır havalar serinleyip kış ayları yaklaşmışken sizlere serin havalarda giyebileceğiniz çok hoş bir o kadar da şık uzun kazak modelini ve yapılışını açıklamalı olarak sunuyorum.Şimdiden hamarat hanımlarımıza kolay gelsin=) Ön ve Arka: 6:numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın. 6 sıra lastik örün. Bir kenarda her...
  4. Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı

Uzun Kazak Modeli ve Yapılışı

Sizlere son derece şık ve kullanışlı yapılışı bir o kadar pratik bayan kazak modelini ve modelimizin açıklamalı yapılışını sunuyorum.Örgü işine meraklı ve hamarat hanımlara kolaylıklar dilerim. Ön ve Arka 6 numara şiş ile koldan 28 ilmek başlayın. 6 sıra lastik örün. Bir kenarda her üç sırada bir, diğer kenarda her üç sırada iki ilmek arttırın. Bu şekilde 25cm.örün. 2 ilmek arttırdığınız...
  5. Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Boğazlı Kazak Modeli ve Yapılışı

Ne yalan diyeyim ben şahsen boğazlı kazak giyemiyorum yani böyle sanki birileri boğazımı sıkıyor hissini veriyor bana ama eğer sizler soğuk bir memlekette oturuyorsanız ve boğazlı kazak modellerinide rahatlıkla giyebiliyorsanız sizlere şık bir boğazlı kazak örneğini ve yapılışını sunuyorum. Malzemeler: 8 ve 6 numara normal şiş, 65 numara 40cm uzunluğunda yuvarlak şiş(yaka için),zevkinize göre...

Sayfayı Paylaş