gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Tüm Anne £ Babalara..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Ders olur belki.......

Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı.
    Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu görünüyordu.
    Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını farketti. Üzerinde
    -Babama- yazıyordu.
    Aklından geçen bin bir kötü düşünceyle mektup zarfını açtı ve titreyen elleriyle mektubu okudu:
    Sevgili baba;
    Sana bu satırları derin bir pişmanlık ve üzüntü içinde yazıyorum.
    Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü seni ve annemi yaşanacak rezaletten uzak tutmak istedim.

Gerçek tutku ve aşkı ben Joanla buldum ve o öyle tatlı ki anlatamam...
    Şunu biliyordum siz onun vücudunun her yerine taktığı küpeleri,derisine işlettiği dövmeleri, kendine has o çılgın giyim tarzını asla ama asla onaylamayacaktınız ve
    tabi benden çok büyük olması da bir sorundu.
    Fakat benim için bunlar değildi gerçek tutku ve gerçek aşk...
    Baba Joan hamile!
    Joanın dediğine göre çok mutlu olacağız. Ormanda kendine ait bir karavanı ve tüm kış yetecek kadar da yakacağı var. Bir sürü çocuğa sahip olma düşüncesi rüyalarımızı süslüyor.
    Joan benim gözlerimi esrar gerçeğine açtı ve artık biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez.
    Esrar yetiştirecek ve insanlara pazarlayacağız ve yine bu sayede ihtiyacımız olan kokain ve ekstaziye ulaşacağız.
    Artık tam anlamıyla bilime yalvarıyoruz dualar ediyoruz şu AIDSin çaresi bulunsun ve Joan sağlığına kavuşsun diye.. O kesinlikle iyileşmeyi hakediyor.
    Endişelenmeyi bırak baba ben 15 yaşındayım ve kendi başımın çaresine bakabilirim.
    Eminim birgün geri döneceğiz ve sen kendi torunlarını tanıyacak, seveceksin

Oğlun Cihat.

NOT: Baba, yazdığım mektubun tek kelimesi bile doğru değil. Ben Mehmet lerdeyim. Sadece sana; masamın üzerinde seni bekleyen karneden daha kötü şeylerin olduğunu hatırlatmak istedim.

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tüm Anne £ Babalara..
    velede bak adami kalpten götürecek.

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

:)emeğine sağlık pempem...

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

süper yaaaa:D:D çocuğa bak sen:D:D

Tüm Anne £ Babalara.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çitostan annesine ve tüm annelere

çitostan annesine ve tüm annelere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. tüm annelere

tüm annelere

Tüm annelerin ve canım annemin anneler gününü sevgiyle kutluyorum. Annelik deyince aklınıza neler geliyor bilemem ama benim aklıma fedakarlık geliyor. Özellikle engelli çocuk sahibi olan anneler. Her birinin yüzünde aynı fedakar sevgi gülümseyişi var. Çocuklarının bir şeyler başardığını görmek onları nasıl mutlu ediyor görmenizi isterdim. Gittiğim dernekte bir çok çocuk ve anneyle...
  3. Bir Anne¨¨den Tüm Annelere

Bir Anne¨¨den Tüm Annelere

Çalışan Anneler Dışarıda hava hala karanlık... Yağmurlu, soğuk bir hava� Çocuğunuz yumuk yumuk gözlerini açmış, size gülücükler atıyor. Kollarını kaldırmış ve sizin kucağınızda olmayı, keyifle oyun oynamayı talep ediyor� Ancak sizin işe gitmek için hazırlanmanız, hatta belki de onu da, siz işteyken ona bakacak bir akrabanızın yanına götürmek için hazırlamanız gerekiyor.Siz hazırlanırken, ya...
  4. Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Babam,Eşim,Sadmin ve Tüm babalar...

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun.Allah kimseyi babasız bırakmasın.... Sevgili eşime... Babama... Tüm babalara..... Hayal'den sevgilerle...
  5. Anne tarifi (Tüm annelere özel)

Anne tarifi (Tüm annelere özel)

anne tarifi anne tarifleri annenin tarifi anneye özel yazılar annelere özel yazılar Nette gezinirken Sevinç İnal adlı arkadaşımın paylaşmış olduğu anne tarifi adlı yazısı çok hoşuma gitti kendisinin eline yüreğine sağlık diyerek bu güzel ve anlamlı yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum ANNE, Dünyada Karşılık Beklemeden Börek Yapan Tek İnsandır. Karşılıksız Sevginin Ete Kemiğe Bürünmüş Halidir!...

Sayfayı Paylaş