gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Tüm Annishlere gelsin ;)

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

Anneler, Annem, Anne, Anne siir, Melekler [​IMG]

Hayatimizda büyük Önemi olan Annelerimiz icin....Sizi cok seviyoruz ...!!

Bir zamanlar dünyaya gelmese hazirlanan bir bebek varmish...
    Bir gün Allah´a sormus:

Allahim, beni yarin dünyaya göndericegini söylediler, fakat ben o kadar kücük ve
    gücsüzüm ki, orada nasil yasayacagim?

Tüm meleklerin arasinda senin icin bir tanesini sectim. O seni bekliyor olacak
    ve seni koruyacak.. Melegin sana hergün
    sarki söyleyecek ve gülümseyecek...
    Böylece sen onun sevgisini hissedecek
    ve mutlu olacaksin.

Peki...Insanlar bana bir seyler söylediklerinde, dillerini bilmeden söylenenleri nasil anlayacagim?
    Melegin sana dünyada duyabilecegin en güzel ve tatli sözcükleri söyleyecek, sana konusmayi dikkatle ve sevgiyle ögretecek.

Peki Allahim, ben seninle konusma istersem ne yapacagim?
    Melegin sana: ellerini acarak bana Dua etmeyi de ögretecek.

Dünyada kötü adamlar oldugunu duydum,
    beni kim koruyacak? Melegin seni: kendi hayati pahasina dahi olsa daima koruyacak..

Fakat ben, seni bir daha göremeyecegim icin cok üzgünüm.
    Melegin sana sürekli benden söz edecek ve bana gelmenin yollarini sana ögretecek. O sirada Cennette bir sessizlik olur.. Ve dünyanin sesleri Cennete kadar ulasir.. Bebek gitmek üzere oldugunu anlar ve son bir soru sorar:

Allahim eger simdi gitmek üzereysem lütfen cabuk söyle, benim melegimin adi ne?
    Sen onu:asigim: ANNE :asigim: diye cagiracaksin!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2011
  2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    yaa çok güzelmiş okurken gözlerim doldu..emeğine sağlık..

3. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0
    sende sagol canim :)

Tüm Annishlere gelsin ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kıyafetleri  tüm hamişlere gelsin:)))

Hamile Kıyafetleri tüm hamişlere gelsin:)))

valla bu kıyafetlere öncelikle ben bayıldımmmm...ama yeter diyerek sıramı şu an bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlarım bilge buket chatlak guldunyam ve tüm isteyenlere bırakıyorum kızlar inşallah en kısa zamanda bu elbiselerin içine sizlerde girersiniz ayyy bebişleriniz ne kadarda rahat eder o kıyafetlerin içindee :Dtabiki önce anne rahatlığı dimi anne rahat olursa bebekte rahat olur hadi...
  2. tüm annelere gelsin....

tüm annelere gelsin....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tüm annelere gelsin...

Tüm annelere gelsin...

Kimin canı acıdığında yandığında ilk önce anam demezkii Kim başı sıkıştığında hastalandığında annesini yanında istemezki... Anne sevgisi kadar güzel bir sevgi varmıdır karşılıksız saf duru...
  4. 2011 makyaj modası tüm melişler gelsin baksın :)

2011 makyaj modası tüm melişler gelsin baksın :)

2011 makyaj modası makyaj 2011 2011 makyaj çeşitlerin merakmı ediyorsunuz yeni sezonun en güzel en yeni moda makyaj çeşitdi burada bu yıl hangi renk tonları ve masıl makyaj modelleri daha moda gelin birlikte bakalım yeni yılın makyaj çeşitlerine.
  5. Cemil Demirbakan Fatoş Şarkı Sözü tüm fatoşlara gelsin:)

Cemil Demirbakan Fatoş Şarkı Sözü tüm fatoşlara gelsin:)

Cemil Demirbakan Fatoş Cemil Demirbakan Fatoş Şarkı Sözleri Fatma ismi yani adı Fatoş olan tüm üyelerimize ve misafirlerimize gelsin bu şarkı:) Evet Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Cemil Demirbakan Fatoş şarkı süzleri paylaşıyor ve tüm Fatoş'lara bizden armağan olsun diyoruz. Altmış dördüncü sokakta Bir çatı katında Çizik plaklar döner Fatoş uçmak isterdi Fatoş parmağını emer...

Sayfayı Paylaş