gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Tüm bankaların kredi notları ve acil kredi çözümleri notu sitemiz yayında

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Değerli Melekler Mekanı kullanıcıları. Sizler için oluşturduğumuz tc ile her türlü kredi notlarını her türlü krediye ve acil para ihtiyaçlarına çözüm olabileceğini düşündüğümüz tüm bankaların kredi kartı işlemleri ile ilgili bilgileri ve en son açılan, aşağıda yer alan bazı konuları sizlere sunuyoruz. Siteye girmek için www.tckredinotu.com adresinden yararlanabilirsiniz.
    Ayrıca aşağıda yer alan konularda ilginizi çekebilir.

Tüm bankaların kredi notları ve acil kredi çözümleri notu sitemiz yayında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bankalar kredi yağdırdı

Bankalar kredi yağdırdı

Mevduat bankalarının son bir yılda yurt içinde açtıkları krediler, mevduat hacminin çok üzerinde bir artış trendi gösterdi. Mevduat bankalarının Eylül sonunda 200 milyar YTL’ye yaklaşan yurt içi kredi bakiyesi, aynı tarihte 307.5 milyar YTL olan toplam mevduat hacminin yüzde 65’i oranında bir büyüklüğe ulaştı. Bankaların son bir yılda kaydettikleri 44 milyar YTL’lik net mevduat artışının ise...
  2. Banka Kartlari Ve Kredİ Kartlari Hakkinda YÖnetmelİk

Banka Kartlari Ve Kredİ Kartlari Hakkinda YÖnetmelİk

10 Mart 2007 Tarihli Resmi Gazete Sayı: 26458 Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan: BANKA KARTLARI VE KREDİ KARTLARI HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç MADDE 1 � (1) Bu Yönetmeliğin amacı, banka kartları ve kredi kartlarının çıkarılmasına, kullanımına ve kartlı ödemeler sisteminde yer alan kuruluşların faaliyet esaslarına ilişkin usul...
  3. Kredi Kartı Kanununda açıktan faydalanan Bankalar.

Kredi Kartı Kanununda açıktan faydalanan Bankalar.

Bilindiği gibi Kredi Kartı mağdurları için çıkarılan bu yeni kanunda devletin ve diğer hukukçuların gözden kaçırdığı ancak, bankaların gözden kaçırmadığı bir olay sebebiyle kartzede vatandaşlarımız maalesef fazla para ödemek zorunda kalıyorlar. Bu konuda hassas davranan ve işin peşini bırakmayan bazı hukukçularda kanunu iyi inceleyip bunu yakalamaya çalışmışlarsada, banka ile anlaşma yapıldığı...
  4. notlarım

notlarım

itiraf ediyorum notlarımı düşürdüm onları hemen toplamam lazım of offfffff aglamak istiyorum yaa:hasta:
  5. Tc ile kredi notu sorgulama sitesi yayında

Tc ile kredi notu sorgulama sitesi yayında

Değerli arkadaşlarım hemen hemen artık herkes bu PTT Müdürlüklerinden aldığı şifre ile herbişeyini sorgular olmuş durumda iken bende sizlere Tc ile ilgili örneğin TC ile Kredi Notu Sorgulama gibi konuları açan bir siteden bahsetmek istiyorum. Bu TCKREDİNOTU.COM sitesindeki konuları da uzman arkadaşlarımıız araştırarak açıyorlar. Hani ola ki yolunuz düşer bi bakın isterseniz.

Sayfayı Paylaş