gebe
  1. EspanOL

EspanOL Forum Okuru

Tüm Dünyada Gece (Photoshop değil)

Konu, 'Çöplük' kısmında EspanOL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Tüm Dünyada Gece (Photoshop değil) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tüm dünyanın hayalini kurduğu telefon

tüm dünyanın hayalini kurduğu telefon

Tüm dünyanın hayalini kurduğu yeni Nokia 8710i Özellikleri: - 3,2 MP entegre kamera, - 3" LCD ekran, - 10X optik zoom, - Sesli video, (fabrika çıkışlı gamze özçelik videosu içinde !) - Bluetooth 100mt., - 512 Mb Sd card (arttrılabilir) - MP3 player, - Radyo + kulaklık vesaire... Tüm bu özellikler sadece ve sadece 9510 $ :s8: ***satın almak isteyenler maıl...
  2. Istanbul saldırısı tüm dünyada yankılandı

Istanbul saldırısı tüm dünyada yankılandı

İstanbul Güngören'deki Kanlı Terör Saldırısına Yabancı Medya Geniş Yer Verdi. Özellikle Saldırının Zamanlanmasına Dikkat Çekilen Haberlerde, "Öldürücü Patlamalar İstanbul'u Vurdu", "Saldırı, Türkiye'de Gerilimli Bir Dönemde Oldu", "Kasım 2003'den Sonra En Ciddi Terörist Saldırı", "Türkiye, Siyasi ve Ekonomik İstikrarsızlığa Sürüklendi" Yorumları Yapıldı....
  3. Geçtim dünya hevesinden

Geçtim dünya hevesinden

GEÇTİM DÜNYA HEVESİNDEN Sanmıştım ki bir ömürlük aşkımsın.. Kıymet verdim, hürmet ettim, yar bildim.. Her nefeste, her duamda sen vardın.. Anladım ki hüsranımsın sen.. Bu bedende can taşırken.. Ben kurtulsam aşktan, kalp kurtulmaz.. Senden mahrum bir sürgünken.. Çoktan geçtim dünya hevesinden.. Sevdamı yüreğinden attın sen.. Ellere haram, bana haktın sen.. Yaşasamda, ölsemde...
  4. Dünyamız gece nasıl görünüyor

Dünyamız gece nasıl görünüyor

Iste cevabi burada. dunyanin bu acidan hos bir goruntusu var ama bunun olusmasi icin ona ne kadar zarar verdigimizide gunden gune daha cok anlamaya basladik. ama onu somurmeye ve tuketmeye hala son hizimizla devam ediyoruz. sanki bir yarisma var ve amaci dunyanin sonunu en cabuk kim getirecek. dunyamiz gece nasil gorunuyor dunyamiz gece nasil gorunuyor dunyamiz gece nasil gorunuyor!
  5. Dünyada yasak, Türkiye'de değil

Dünyada yasak, Türkiye'de değil

Zararlı kimyasallar içerdiğikleri gerekçesiyle tüm dünyada yasaklanan saç boyaları Türkiye'de 22 zararlı kimyasal madde içerdiği için AB ülkelerinde satışı, gelecek aydan itibaren yasak olan saç boyaları, Türkiye pazarına yönlendirildi İçindeki 22 ayrı zararlı kimyasal madde nedeniyle Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde 1 Aralık 2006'den itibaren satışı yasaklanan saç boyalarının Türkiye...

Sayfayı Paylaş