gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tüm Editörlerin Dikkatine !

Konu, 'Editör Melek Yardım Odası' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Editörler, Biz yönetim olarak sizleri ortalama 50 kişinin arasından kendimizce eleme yaparak aldık. Ay sonuna kadar başarılı olana arkadaşlarımızı başka sitelerimizde değerlendirebileceğimiz gibi sitemiz üzerinden de yerlerini perçimlemek istiyoruz.

Şu anda geçtiğimiz gün editör olmalarına karar verilen arkadaşlarımızdan sitemize giriş yapmayan kişiler var. Bu itibarla; Site üzerinden yararlı olamayacağını yada işi yapamayacağını düşünen arkadaşlarımız var ise lütfen bu başlık altından bizlere belirtsinler.

Belki sizin ihtiyacınız yok belkide zamanınız yok bilemiyoruz ama, gerçekten ihtiyacı olan ve yararlı birşeyler yapmak isteyen arkadaşlarımızın önüne geçerek, bizlerede boşuna zaman kaybettirmeyin lütfen.

Konu üzerinde hassasiyetle durarak çalışacak ve çalışmayacak tüm editörlerin, bu konu altından bizlere bildirmelerini rica ediyoruz.

EDİTÖRLÜK ŞARTLARI

Sözkonusu editörlük için sizleri ay sonuna kadar açtığınız kaliteli konular ile ilgili teste tabii tutacağız. Günlük ortalama 10-15 konu açacaksınız. Editörlüğünüz ay sonuna kadar netleştiğinde bu konu sayısını 15 tane günlük şeklinde sabitleyeceğiz.

Sorun ve sıkıntısı olan kişiler lütfen bizimle ileşitime geçsinler.
    mail : [email protected]

SADMİN

CeMoŞ, dilekbinbir ve hatiss bunu beğendi.
  2. dilekbinbir

dilekbinbir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili ***** merhaba;
    Mesajına yeni cevap yazabiliyorum,öncelikle lütfen kusura bakma.Kızımın mezuniyet töreni için okul komitesinde görevliyim.Doayısıyla tüm günü evde ve pc başında geçirme durumum şu günlerde mümkün görünmüyor.Eğer açılacak konu illaki 15 adet olmalı ise üzülerek affımı isteyeceğim.Ama 8-9 konu (yeni bir editör olarak) şimdilik,ben adapte olana dek yeterli derseniz benim adıma problem olmaz,kaliteli konularla devam ederim.Sadece dün deneme şansım oldu,oldukça keyif aldım.Şu an sadece zaman konusunda problem yaşıyorum.Yönetim olarak kararınızı bildirmenizi rica edeceğim,sevgiler:)

3. iremözge

iremözge Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    internetimde problem oldu.sizden haber bekliyorum.nerden nasıl konu açılacağı hakkında...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tamam arkadaşlarım zaten deneme dönemindesiniz sıkıntı yapmayın sorunlar bitti ise dert etmeyin başlayın görevinize :) Ay sonuna kadar sizleri tek tek denetleyeceğiz merak etmeyin.

5. cücük

cücük Forum Okuru

benim bilgisayarim bozuk oldugu icin, kurallari tam uyamiyorum. tamirden gelir gelmez uyacagim insallah

Tüm Editörlerin Dikkatine ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüm Sitenin Dİkkatine!

Tüm Sitenin Dİkkatine!

merhaba değerlli adminlerim ve sevgili melekler; bildiğiniz gibi haftanın konuğu projesini uzun zamandır yapmıyoruz. bu konuya el atarak yeni baştan düzenleme ile bu işi ben üstleniyorum. her hafta adminlerden başlamak üzere bir meleğimiz ile röportaj yapıcaz :D:D bu haftamızın konuğu site yöneticimiz sayın sadmindir :D:D sadmine güzel vede özel merak ettiğiniz ,sormak istediğiniz...
  2. Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Sevgili Editörler, sizler için hazırladığımız konu nasıl açılır videolarını, aklınıza takılan her konuda tekrar tekrar izlemenizi öneriyor ve eksik bir durumda bana ulaşmanızı bir kez daha hatırlatarak, sizlere konu içersinde link yerleştirme detayı hakkında yeni aldığımız kararı bildiriyorum. Editör Melek'ler, konu açarken link yerleştirmeniz şart değil ama yaparsanız çok iyi olur, şuan...
  3. Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Sitemizde ücretli editör olarak çalışan sevgili Melekler, Msn adresi üzerinden yada PM ile aşağıdaki şekildeki bilgilerinizi RÜYAM admine önümüzdeki hafta içinde göndermeniz gerekmektedir. Ödeme alabilmek için; Ödemeyi alacak kişinin İsim Soyismi ile birlikte İBAN numarasına kesinlikle ihtiyaç bulunmaktadır. Ödemeler ay sonuna kadar yapılacağından dolayı İsim Soyisimle birlikte İBAN...
  4. Tüm editörlerimizin ödemeleri gerçekleştirilmiştir.

Tüm editörlerimizin ödemeleri gerçekleştirilmiştir.

Merhabalar Değerli Melek'ler, Herkesin ödemesi bu dakika itibari ile yapılmış ve tüm ödemelerin verilen adreslerdeki hesaplara doğru yatırıldığının teyidi de alınmıştır. Lütfen Editör arkadaşlarımız hesaplarını kontrol etsinler. Emeklerinize yüreklerinize sağlık. Sadmin.

Sayfayı Paylaş