Tüm hamişler toplandık

Ayy cok guzel ya valla bnd 8+2gun luk hamileyim hamile oldgumu pgrenir ogrenmes ilk buraya yazdm bn kurtaj olmustum ilk bebegimd psikolijim alt ust olmust surekli olsun die ugrasiyodum 32 gunde bi hasta oluyomusum hic hesaplamamistim hp ayn gun adet olcaimi sandgim icin icn bi gn bile gecse hmn umutlaniyodum halbuki hic gcmiyodu hp gununde oluyodu ve en son sadece iki kez iliskiye girdik esimle surekli kokular bni rahatsiz etmeye baslamist kaynanama syledim var galiba dedi yok be olmaz dedim cnk iki kz iliskiye grmistik ve yumurtlama gnu falan hesaplamimistim adetim iki gun gect ablam merak ettgi icn test ald zorla yaptrd ve iki cizgiyi gördüm supris old bize herseyi oluruna birak mak en guzeli

Ayy cok guzel ya valla bnd 8+2gun luk hamileyim hamile oldgumu pgrenir ogrenmes ilk buraya yazdm bn kurtaj olmustum ilk bebegimd psikolijim alt ust olmust surekli olsun die ugrasiyodum 32 gunde bi hasta oluyomusum hic hesaplamamistim hp ayn gun adet olcaimi sandgim icin icn bi gn bile gecse hmn umutlaniyodum halbuki hic gcmiyodu hp gununde oluyodu ve en son sadece iki kez iliskiye girdik esimle surekli kokular bni rahatsiz etmeye baslamist kaynanama syledim var galiba dedi yok be olmaz dedim cnk iki kz iliskiye grmistik ve yumurtlama gnu falan hesaplamimistim adetim iki gun gect ablam merak ettgi icn test ald zorla yaptrd ve iki cizgiyi gördüm supris old bize herseyi oluruna birak mak en guzeli
Allahım sağlıcakla kucağına da almayı nasip eysin canım inşallah

Kızlar çok şükür gebesiniz.Gebe kalamk için neler yaptınız,hangi tedaviler uygulandı ,anne olma yolunda ne tür sıkıntılar yaşadınız ?Bunları da paylaşırsanız anne olmak isteyen gebe kalamayan hanımlarada ışık olup moral verebilirsiniz.Keyifli sohbetler ;)
valla beyza abla ben buraya 2014 yılındaki aşılama serüvenimle üye oldum ve 2 senedir burdayım çok güzel ve keyifli sohbetler oldu çok güzel yürekli insanlarla tanıştım ve gerçekten herbiri ayrı bir melek ben 5 senelik evliyim 3 sene önce bi düşük yaptım ve sonrasında bebeğim olmadı kaç doktor değişitirdiysem sizin çocuğunuz olur dedi gönderdi bizi ama 3 senedir hiç bişe bebek sahibi yapmadı bizi aşılama denedik tutmadı eşim varikosel ameliyatı geçirdi fayda etmedi ben hsg çekindim ve doktorum hsgden sonra hamile kalıcağımı söyledi gene olmadı ilaçlar fayda etmedi otlar bitkiler macunlar neler denedim ateş ölçme yöntemini de denedim anlayacağınız bebek için çok çaba sarf ettik eşimle sonunda baktık ki beklemek faydasız martın ilk haftası başladık tüp bebek işlemlerine herşey çok hızlı ilerledi çok şükür durmadan tökezlemeden ,önce yumurtalarım çoğaltıldı opuda toplam 21 yumurtam toplandı 14ü sağlıklıydı 12 si döllendi ve transfer gününe kadar yani 5.güne kadar toplamda 7 tane 1 kalite embryom vardı yani bebeklerim ayın 15inde 2 tanesi transfer edildi bana ve kalan 5 tanesi donduruldu transferden sonraki 9.gün öğrendimki hamileyim inanamadım 11.gün beta hcg 650 idi ve doktorum ikiz olabileceğini söyledi benim maratonum bu arkadaşlar şükür beebğim beni dah fazla bekletmedi belkide bebeklerim...rabbim tüm isteyeni evlat sahibi yapsın bu yolda bana destek olan bütün melekler allah yar ve yardımcınız olsun:dancing::hamis::kiss:

Geri