gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tüm kadınlar modacıdır

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Moda dergileri ve vitrinler, modada yaşanan son gelişmeleri, son trendleri ayağımıza kadar getiriyor. Ama o modelleri, o tarzları alıp birebir uygulayan çok fazla insan da yok. Çünkü aslında hepimiz kendi özgün tarzımızı yaratıyoruz. Dergiler, gazeteler, reklamlar, mağaza vitrinleri... Hepsi bizi modanın son akımlarından haberdar etmek için çalışıp didiniyor. Peki kaçımız dergileri süsleyen o mankenler gibi giyiniyoruz? Bir tasarımı beğenen ve alıp aynen uygulayan insan hemen hemen yok gibi. Yani beğenmesine beğeniyoruz ama iş uygulamaya gelince kendi zevkimizi konuşturuyoruz. Bu anlamda aslında hepimiz kendi çapımızda birer modacıyız. Yalnız dikkat etmemiz gereken en önemli noktalar kendimizi iyi tanımak, zevklerin de değişebileceğini kabul etmek ve farklı şeyler denemekten korkmamak olarak karşımıza çıkıyor. İşe ilk önce vücudunuzu iyi tanımakla başlayın. Bu durumda aynalar en yakın dostunuz olacak. Yeni kıyafetleri ayna karşısında farklı kombinasyonlarla denemekten korkmayın. Hatta yenilerle eskiler de hiç ummadığınız biçimde uyum sağlayabilir. Ortaya bambaşka bir “siz” çıkabilir. Hem gece, hem de gündüz kullanabileceğiniz şık kıyafetler giymek, çok özel bir gecede, bir kutlamada bile sizi etrafınızdaki
    diğer insanlardan farklı kılacaktır. Böylece şık olabilmek için rahatsız şeyler giymek zorunda da kalmazsınız.

Aksesuarlar önemli!

Evet, aksesuarlar önemlidir. Her zaman her yerde rastlamayacağınız aksesuarlar edinip, bunları farklı kıyafetlerle deneyebilirsiniz. Hatta merakınız varsa, aksesuarları kendiniz bile yapabilirsiniz. Bu arada renkli giyinmekten de kaçmayın. Örneğin bu yazın moda renkleri beyaz, turkuaz mavisi, parlak yeşil, pembe doğru kullanıldığında sizi çok şık gösterecektir.

Konseptinizi belirledikten sonra gerisi kolay. Rahat ama ışıltılı kıyafetler sizi bir anda gecenin yıldızı yapabilir. Ya da bol bir pantolonla giyebileceğiniz eskitilmiş t-shirtler, 60’lı yılların modasını yansıtan tarzdaki bluzlar ve yüksek topuklu ayakkabılarla da farklı bir havaya bürünebilirsiniz.

Şu anda sahip olduğunuz tarzda köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız, bunu yavaş yavaş yapmanızda fayda var. Değişiklik yaptığınızda da çevrenizdekilerin kıyafetiniz hakkında söylediklerini her zaman ciddiye almayın. Çok konuşuluyorsanız, beğenilmişsiniz demektir. Bizden söylemesi...

tüm kadınlar modacıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Modacımdan vazgeçmem

Modacımdan vazgeçmem

Gülben Ergen İzmirli genç bi modacıyla beraber çalıştığı iddaalarını yalanladı. Gülben Ergen Birlikte sayısız Açıkhava ve Rumeli konseri yaptık.Ben ondan vazgeçmem.Tabiiki baş ka modacılar orda kıyafet dikebilirler ama bunlar Cana ablanın bilgisi ve kontölü altında olur.Ben onun manevi kızıyım.Bu 20 yıl daha sürer.
  2. tüm zamanlarda kadınlar

tüm zamanlarda kadınlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. TÜM KADINLAR baksın

TÜM KADINLAR baksın

Anneler, kızlar, kız kardeşler, hala ve teyzeler, arkadaşlar vs. Kasım ayında , nadir rastlanan bir çeşit meme kanseri bulundu. Bir bayanın göğsünde bir isiilik gelişti. Doktoru mamagrofisi temiz olduğu için antibiyotikle enfeksiyonu tedavi etti. İki kontrolden sonra isilik kötüye gitmeye başladı. Doktoru bir mamografi daha istedi. Bu sefer bir kitle görünüyordu. Biyopside hızlı...
  4. tüm değerli kadınlara!!!

tüm değerli kadınlara!!!

Bir konusma sirasinda adamin biri kadinin birine sormus: 'Nasil bir erkek ariyorsun?' Kadin bir süre sessiz kaldiktan sonra adamin gözlerinin içine bakarak sormus: 'Gerçekten bilmek istiyor musun?' Adam biraz isteksiz, 'Evet' demis. Ve kadin baslamis anlatmaga... 'Bugün ve bu yasta bir kadin olarak, bir erkege onun benim için benim kendime yapabilecegimden fazla ne yapabilecegini soracak...
  5. Değeri bilinesi tüm kadınlara

Değeri bilinesi tüm kadınlara

Meleklerim ben bu yazıyı okuduğumda bayıldım.Bence sizde okuyun ve aklınızda olsun.Bir erkek size nasıl bir erkek istersin die sorarsa ya bu yazıyı okutun yada anlatın:):):)Buyrunuz canlarım... Bir konuşma sırasında adamın biri kadının birine sormuş: "Nasıl bir erkek arıyorsun?" Kadın bir süre sessiz kaldıktan sonra adamın gözlerinin içine bakarak sormuş: "Gerçekten bilmek...

Sayfayı Paylaş