gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Tüm melekler mekani üyelerinin ve ziyaretçilerinin kurban bayramı mübarek olsun:)

Konu, 'Çöplük' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

UNUTMAYIN!
    Bayramınız mübarek olsun derken; kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu, umutlu, sağlıklı ve bereketli nice bayramlar diliyorum….Dünyanın hiçbirimize kalmayacağına ve bu dünyada yapılan hiçbirşeyin yapan kimsenin kâr hanesine yazılmayacağını unutmamalıyız……..
    Çünkü nelerini gördü dünyamız.
    Hepsi de göçüp gitti!.
    Kimi küllendi, kimi kefenlendi.
    Unutmamamız gereken tek gerçek bu olsun Bayramınız Kutlu Olsun..

“Yarın için tertemiz olmalıyım…..”

Tüm melekler mekani üyelerinin ve ziyaretçilerinin kurban bayramı mübarek olsun:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurban bayramını'z mübarek olsun

Kurban bayramını'z mübarek olsun

KUSKUNLERIN BARISTIGI, SEVENLERIN BIR ARAYA GELDIGI, RAHMET VE SEFKAT DOLU GUNLERIN EN DEGERLILERINDEN OLAN KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN... YUREGINE DAMLA DAMLA UMUT, GUNLERINE BIN TATLI MUTLULUK DOLSUN. SEVDIKLERIN HEP YANINDA OLSUN, YUZUN VE GULUN HIC SOLMASIN. KURBAN BAYRAMIN KUTLU OLSUN... GUZELLIK, BIRLIK, BERABERLIK DOLU, DAHA GUZEL VE MUTLU BIR KURBAN BAYRAMI DILIYORUZ....
  2. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Meleklerim

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun Meleklerim

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun bayramınız mübarek olsun Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle... Herkese İyi bayramlar. Hep birlikte nice güzel bayramlara...
  3. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Bu yazı 2012 Kurban bayramı kutlama mesajları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Tüm Melekler Mekanı üyelerinin, ziyaretçilerimizin ve islam aleminin mübarek Kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dleriz. Kurbanınız ve ibadetleriniz kabul ve makul olsun. Bereketli, sevgi, barış ve huzur dolu nice bayramlar dileklerimizle... M.M Yönetimi MaWiM
  4. merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

merhaba melekler mekanı üyeleri bende kayıt oldum :)

selam melekler mekanı üyeleri ve admin aranıza bir ay oldu katılalı ama o kadar yoğunum ki uğrayamadım ayrıca bilgisayarda çok acemi olduğumdan nereye üye olsam neyi nereye yazacağım zorluk çekiyorum çok güzel bilgiler var ve hemen kaydolmuştum emeği geçenlere teşekkürler, ismim leyla istanbul'dan aranızdayım biraz daha aktif olabilsem güzel dostluklar kuracağıma eminim. sevgiler
  5. Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

Melekler Mekanı Üyelerimizin Dikkatine

beyza ablam bende kaç defa şahit oldum 4 duvar niçin var gerçekten ahlaksızlık.

Sayfayı Paylaş