gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

TÜm Melekler Sevgİlİler GÜnÜnÜz Kutlu Olsun

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

Selam Kızlar,çok güzel bir gün değilmi?Sevgilimiz,flörtümüz,eşimizle yaşadığımız özel günlerden birini daha yaşıyoruz.Kimimiz çarşı pazar dolaşıp hediye bakıyor kimimiz el emeği göz nuru bir şeyler örüyoruz ama hediyenin büyüğü küçüğü olmaz çam sakızı çoban armağanı önemli olan birlikte olmak mutlu olmak.Ben 10 yıllık evli ve 2çocuk annesi olmama rağmen bugün çok büyük bir heyecan yaşıyorum seviyorum seviliyorum çünkü daha ne isterim ki.Az önce eşim aradı ve sözlü olarak SEVGİLİLER GÜNÜMÜ kutladı telefonda ne mutlu bana ve benim gibi olanlara.Melekler hepinizin SEVGİLİLER GÜNÜNÜ kutluyorum bir ömür boyu sağlıklı,mutlu,huzurlu sevgiyle yaşayın.Hepinizi seviyorum canlar

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: TÜm Melekler Sevgİlİler GÜnÜnÜz Kutlu Olsun

Konu kilitlenmiştir.

TÜm Melekler Sevgİlİler GÜnÜnÜz Kutlu Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum günün kutlu olsun Melek!

Doğum günün kutlu olsun Melek!

doğum günün kutlu olsun gülçiçeğimmmm doğum günün kutlu olsun Nice mutlu yıllara!
  2. 14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu Olsun

14 Şubat Sevgililer Gününüz kutlu Olsun

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gün. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" (İngilizce: St. Valentine's Day) olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde...
  3. 8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun melekler

8 mart kadınlar gününüz kutlu olsun melekler

Kadın güçlüdür aslında;hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. Ama bu gücünü her zaman ortaya koymasını sevmez. İster ki, erkek göstersin gücünü. İster ki erkeğin gücü kendisine huzur versin. Kendi kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler. Böylece hem daha kadın olduğunu hi......ssedecektir hem de erkeği...nin ne kadar güçlü olduğunu görecektir. Ancak kadın gücünü göstermek...
  4. Babalar gününüz kutlu olsun!

Babalar gününüz kutlu olsun!

Başta rahmetli babamın ve sevgili eşimin ayrıca tüm babaların babalar gününü şahsen ve melekler mekani.com olarak içtenlikle kutluyoruz. Babalar gününüz kutlu olsun:)
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş