Tüm Meleklerime

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Tüm Meleklerime
Kızımın rahatsızlığı dolayısıyle meleklerimin ilgi alaka ve dualarına sonsuz ihtiyacımız vardı.tüm meleklerimle gurur duyuyorum sağolsunlar var olsunlar hiçbirisini eksik etmediler bu maneviyattan.kızım ve ben tüm meleklerimize kocaman ama kocaman bir teşekkürür borç biliriz.Allah hepinizden razı olsun ve karşınıza çıkarsın...

iyili varsınız iyiki yolumuz bu siteye düşmüş iyiki sizleri tanımışız. bir takım manevıyatlarımızı yitirdiğimiz şu dünyada sizler gibi güçlü inançları olan meleklerin içersinde olmak da ayrı bir gurur verdi bize..sonsuz teşekkürler arkadaşlarım...

Allah razı olsun tekrardan hepinizden

saygılarımla...

Cevap: Tüm Meleklerime

ne demek ablam keşke duadan öte bişeyler gelse elimizden de dahga fazlasını yapabilsek allah acil lşifalar buldursun sizlere bu yolda sabır diliyorum

canım ablacımm keşke elımızden daha fazlası gelsee.ınankı dualarımız hep sızınle.senı ve benıanı çok sewıyoruz.yuregımız kalbımız sızınle.butun melekler yanınızdaaa..bunu untma canım ablammmm

canim benim allah yavruna acil sifalar hayirli omurler versin,dularimiz sizinle duadan baska birsey gelmiyor elimizden allah yardimciniz olsun herzaman yaninizdayiz insallah

zuzumm keşke elimizden daha fazlası gelse inan sonuna kadar varım derimm.
Dualarımız sizinle benişime acil şifalar diliyorum
ikinizide öpüyorum..
Allaha emanet olun

Elimizden gelen şu anda sadece dua edebilmek,keşke fazlasını yapabilsek.Rabbim küçük meleğimize ve bütün hastalarımıza acil şifalar versin.Allah çaresiz dertlerden korusun cümlemizi..

Yer gök dua üzerine demişler.bizler burada acıyı ve sevinci paylaşmak adına toplandık birlikte mutluluklarımızı paylaştığımız gibi tabikide hayatın cilvelerinden olan acı ve üzüntüyüde paylaşmalıyız.yoksa şu çatı altına toplanıp dostluktan bahsetmeye hakkımız olamaz.senin kızın bizimde kızımız,kardeşimiz,kimisinin ablasıdır.her ciğer kendi ciğerine yanarmış.eybetteki senin kadar bizler sevgini içinin yangınını özlemini v.b bilemeyiz ama ortak olmaya çalışırız elimizden geldiğince.ve yapabileceğimiz bu kardeşimiz için güzel temenniler ve heleki şu mübarek ayda edeceğimiz dualardır.Allah gençliğinin yüzüne baksın ve acil şifalar versin..bahtı güzel yolu açık olsun..yavrularımızın hep iyi günlerini görmeyi nasip etsin bize Rabbim:)

zuzucum bu ne yaa veda konuşması gibi sandım walla..

sonra unutma arkadaşlıklarda karşılık yoktur. Dualarımız elbette sıkıntıda olan arkadaşlarımızla, kardeşlerimizle olacak..

Canım yüreği temiz olan insanlar bence hep birbirini bulur. bazende çarparız yanlışlıkla- yanlış insanlara. Onlarda çabuk unutulur.

Unutmamak ve unutulmamak dileği ile...

Rabbim tüm işlerimizi rast getirsin. Tüm hastanede olan hastalardan şifasını esirgemesin inşallah.
Rabbim afiyet versin, sağlık sıhat versin size ve cümlemize..

Ablacım keşke elimizden daha fazlası gelebilse şu an elimizden sadece dua etmek geliyor...Elimizden ne gelirse her zaman yanınızdayız allah kızına ve bütün hastalara acil şifalar versin:)

Biz de senin gibi bir insanı tanıdığımız için şanslıyız canım, iyi ki yolun buralara düşmüş, iyi ki buradasın. Allah herşeye kadirdir, ondna ümit de kesilmez, ona dua da kesilmez. Bizim dualarımız, iyi niyetimiz, sevgimiz, yüretiğimiz sizlerle. Her zaman yanındayız Zuzum, kendini yalnız hissetme. Sevgilerimle...

Geri