gebe
  1. zeynep52

zeynep52 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tüm şehitlerimizin anısına !

Konu, 'Videolar' kısmında zeynep52 tarafından paylaşıldı.

[GVIDEO]-4479910308095071795&hl=tr[/GVIDEO]

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tüm şehitlerimizin anısına !
    paylasim icin tesekkurler

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Tüm şehitlerimizin anısına !

emeğine sağlıkta ben birşey bulamadım burda

Tüm şehitlerimizin anısına ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale Şehitleri Anısına

Çanakkale Şehitleri Anısına

Çanakkale Şehitleri Anısına Tüm Çanakkale şehitleri anısına Ruhunuz Şad olsun Çanakkale açıklarında düşman gemileri Bekliyorlar Boğazlar’ı geçmeyi Varacaklar İstanbul'a İşgal edecekler güzel ülkemi Her gemi sanki birer yüzer kale Mart'ın On sekiz’i, günlerden Perşembe Hepsine yetti Nusret Mayın Gemisi Ne Queen Elizabeth kaldı, ne Inflexible Denizden geçemediler hedefleri...
  2. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  3. şehitlerimize!!!!

şehitlerimize!!!!

Şehitlerimize..!! (Kalbimizdesiniz) Ahmetler, Selimler, Abidinler, Ferhatlar,Mehmetler Hepsi birer Mehmetcik, burasi Asker Ocagi Dogduk büyüdük, yedik asi, azigi. Vatana hizmet dedi, ugurladi ana kucagi. Biz böyle gördük atamizdan, Vatan borcu namus borcu. Yakildi asker kinasi, Varsin beklesin yarin kucagi Önce vatan sonra vatan, Geldik teslim olduk, giydik üniformayi Tanidik...
  4. şehit

şehit

şehit,haberleri, şiirleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sana evlat acisi yasattigim icin beni affet anne! Biliyorum bana kizmiyorsun. Ama icinde yanan atesle “agit” yakiyorsun anne. Ana yuregi bu. Biliyorum yureginde kocaman bir kor yanacak bundan sonra. Bayramlarin bayram olmayacak bensiz. Mezarimin basinda gecireceksin tum bayramlarini. Mezar tasimi...
  5. Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Diyarbakırda Şehit Düşen Askerlerimizin Ailesine ve Tüm Türkiyeye Başımız Sağolsun

Arkadaşlar dün akşam hiç televizyon izleyemediğim için bu sabah gazeteyi açtığımda gördüğüm haberle içim kan ağladı. Allahım onları cennetinin en güzel mekanına girmeyi nasip eylesin inşallah. Buradan ülkemizi bölmeye çalışan ve daha 18'li 20'li yaşlarda 13 askerimizin yaşam hakkını elinden alan insan olarak bile tabir edemeyeceğim teröristlerlere sesleniyorum. Sonunuz bundan daha kötü olacak....

Sayfayı Paylaş