gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Tüm Sitenin Dİkkatine!

Konu, 'Haftanın Konuğu' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

merhaba değerlli adminlerim ve sevgili melekler; bildiğiniz gibi haftanın konuğu projesini uzun zamandır yapmıyoruz. bu konuya el atarak yeni baştan düzenleme ile bu işi ben üstleniyorum.

her hafta adminlerden başlamak üzere bir meleğimiz ile röportaj yapıcaz :D:D
    bu haftamızın konuğu site yöneticimiz sayın sadmindir :D:D

sadmine güzel vede özel merak ettiğiniz ,sormak istediğiniz sorunuz olacak olursa ki olsun bana pm yani özel msj ile ulaştırabilirsiniz:D:D

ilk röportajımıza bu akşam yer vermeye çalışacağım melekler.

HAZIR OLUN SIRA SİZE DE GELECEK:çapkın::hubidi:

Dipnot: sorularımızda kısıtlama yok istediğiniz kadar soru sorabilme özgürlüğüne sahipsiniz arkadaşlar ama bu sorular tabiiki elemeden geçecek.

Bilgilerinize;
    ASİMELEK

ßeLeN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Asicik hadi kolay gelsin,bakalım ne sorular gelecek :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kolay gelsinn :)

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hadi bakalım baştan başlıyoruz demek :D:D

Tüm Sitenin Dİkkatine! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!

Sitede sorun yaşayan tüm meleklerin DİKKATİNE!!!

Sevgili Meleklermekani.com sakinleri site içersinde her hangi bir sorun yaşıyorsanız lütfen bu başlık adı altında bize bildiriniz ki gereği derhal yapılsın. Konu açamıyorsanız,Mesaj, yorum yapamıyorsanız, Rep veremiyorsanız vs.vs. lütfen yaşadığınız site genel sorunlarını bildiriniz ki sorunu bir an önce çözelim... M.M yönetimi RüYaM
  2. Tüm üyelerin dikkatine

Tüm üyelerin dikkatine

Arkadaşlar konulara göz atarken konu açan üyelerimiz resimleri bilgisayar yüklemeden konu bölümüne taşıyor direk lütfen böyle yapmayın konuda hem sitenin adresi çıkıyor hemde çalıntı diye yazıyor bu sitemizin kalitesini düşürüyor bundan sonra daha dikkatli olcağınızı düşünüyorum şimdiden herkese teşekkürler Not:...
  3. Tüm Editörlerin Dikkatine !

Tüm Editörlerin Dikkatine !

Sevgili Editörler, Biz yönetim olarak sizleri ortalama 50 kişinin arasından kendimizce eleme yaparak aldık. Ay sonuna kadar başarılı olana arkadaşlarımızı başka sitelerimizde değerlendirebileceğimiz gibi sitemiz üzerinden de yerlerini perçimlemek istiyoruz. Şu anda geçtiğimiz gün editör olmalarına karar verilen arkadaşlarımızdan sitemize giriş yapmayan kişiler var. Bu itibarla; Site...

Sayfayı Paylaş