gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

internet geçmişi nasıl silinir internet geçmişini silme internet geçmişi temizleme

Meleklerimizden ve misafirlerimizden sık sık aldığımız sorulardan biri internet geçmişini temizleme olayının nasıl olduğuydu. Bilgisayarı yavaşlatan lüzumsuz bilgileri silmeye yarayan internet geçmişi nasıl temizleniyor, anlatalım.. :)

Internet Explorer;

* Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Internet Explorer'ı açıyoruz;
    * Internet Explorer Penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonuna basıyoruz.
    * Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Sil (Delete) tuşuna basıyoruz.

Mozilla Firefox

* Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Mozilla Firefox'u açıyoruz.
    * Mozilla Firefox Penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonunabasıyoruz.
    * Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Tarama verilerini temizle butonuna basıyoruz.

Google Chrome;

* Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip Google Chrome'u açıyoruz.
    * Google Chrome penceresindeyken "Ctrl + Shift + Delete" tuş kombinasyonuna basıyoruz. Karşımıza aşağıdaki pencere geliyor.
    * Buradan silmek istediğimiz dosyaları seçip aşağıdan Tarama verilerini temizle butonuna basıyoruz. Internet Explorer'a ek olarak Google Chrome'da belirli zaman aralığındaki dosyaları silebiliyorsunuz. Bunun için "Şu döneme ait verileri temizle" kısmından zaman aralığını seçebiliyorsunuz.

Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)
  2. internet tarayıcıları nelerdir

internet tarayıcıları nelerdir

Arkadaşlarım tplamda kaç tane internet tarayıcıları var ve siz hangisini hız olarak tavsiye ediyorsunuz teşekkür ediyorum.
  3. Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshopla Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Resimli Anlatım

Photoshop İle Yüz Temizleme Nasıl Yapılır Photoshop İle Yüz Temizleme Resimli Anlatım Merhaba Sevgili Melek'ler ve "Photoshop ile yüz temizleme nasıl yapılır?" diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Photoshopla yüz temizleme resimli anlatım yapıyor ve sizlerin bu konuda ki merakını gideriyoruz. Photoshopta yüz temizleme Photoshopta yüz nasıl temizlenir ? Resim ne kadar...
  4. Mozilla Firefox Tarayıcısında Özelleştirmeler Nasıl Yapılır ?

Mozilla Firefox Tarayıcısında Özelleştirmeler Nasıl Yapılır ?

Mozilla Firefox Özelleştirme Nasıl Yapılır Özelleştir Mozilla Firefox Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz, firefoxda dil değiştirme ile ilgili bilgilerin ardından bu sayfamızda da Mozilla Firefox Özelleştirme Nasıl Yapılır merak eden meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz için Özelleştir Mozilla Firefox bilgileri vereceğiz... Firefox'ta araç çubuğunuzdaki tüm...
  5. Bilgisayarda Disk Temizleme Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda Disk Temizleme Nasıl Yapılır?

bilgisayarda disk temizleme disk temizleme Sevgili melekler, bilgisayarınızda boş alan kazanmak için en güvenilir yolların başında disk temizleme gelir. Disk temizleme, sabit diskteki dosyaları güvenli bir şekilde silerek boş alan kazanmayı sağlayan bir işlemdir. Disk temizleme aracını kullanarak geçici internet dosyalarını, karşıdan yüklenen program dosyalarını, geçici windows dosyalarını...

Sayfayı Paylaş