gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tüm yaşanmışlıkları unuttururmu zaman?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. efsanesra

efsanesra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Tüm yaşanmışlıkları unuttururmu zaman?

harıka tek kelımeyle hepsı harıka paylaşımın için saol çok duygulandım okuyunca:)

Tüm yaşanmışlıkları unuttururmu zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüm yaşanmışlıkları

Tüm yaşanmışlıkları

FarkediLmeyecek gibi değiLdi asık yüzüm.. ''Ne oLdu, neyin var'' gibi soruLara cevap buLma teLaşındaydım. utanıyordum.. ''Seviyorum, özLüyorum, ayrıyım..'' diyemiyordum! arkadaŞımın soruSuyLa irkiLdim. ''senCe seVmek ne deMek?'' seVmek? ne oLa ki seVmek..? ''huZurLu mutLu ve oLduğun gibi oLabiLmekTir seVdiğiM dediğin insaNın yanıNda..'' diyiverdim! oLabiLir ama daha bitmeDi dedi...
  2. Ceza Tüm Zamanların Tek Arananı

Ceza Tüm Zamanların Tek Arananı

bugüne şükret dününe tükürüp dur kendine tap sonra paraya saplan tankında mayına çarptı bunun farkındamısın acaba he ne sandın yalancı iti besler isen o seni dissler arkanı dönme sakın o seni kickler hepimizi kandırır o bir televizyon peşpeşe 5 kere satar hiç üzülmez o bir buz küpü ben ise titanyum alaşım o kuş tüyü ben ise muştayım usta ben her hususuta rapi pasladım ama o tek başına pastayı...
  3. Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Ve ben farkındayım...Ve ben tüm yaşanmışlıklarımı sevdim .Ve ben ...

Bulutları seyrettiniz mi hiç, daha yakın olayım diye gökyüzüne, çıktınız mı çatılara?... Bulutlardan şekil çıkarmayı oynadınız mı hiç? Mesela kuşlara dokundunuz mu hiç? Acucunuzun içinde pır pır eden yüreğini, sıcacık, minicik yüreğini hissettiniz mi hiç? Ağaçlara tırmanıp dal oldunuz mu? Yaprak oldunuz mu? Çiçek açtınız mı hiç? Uğur böceği uçurdunuz mu mesela? Karınclarla konuştunuz mu?...
  4. Tüm Zaman çeşitleri nelerdir ?

Tüm Zaman çeşitleri nelerdir ?

bana lutfen tum zaman cesitlerini yazabilir misiniz?lutfen

Sayfayı Paylaş