gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

tüm zamanlarda kadınlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

tüm zamanlarda kadınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TÜm Zamanlarin En TaninmiŞ Kahİnİ Nostradamus

TÜm Zamanlarin En TaninmiŞ Kahİnİ Nostradamus

Kimilerine göre “dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük dehası”, kimilerine göre “tüm zamanların en berbat şarlatanı” olan 16. yüzyıl rönesans adamı Fransız doktor (değişik tedavi metotları ve ilaçları çok başarılı olan, şifalı bitkiler uzmanı; kozmetikleri ve meyveleri korumakta kullanılan maddelerin mucidi), simya bilgini, astrolog, kahin Nostradamus, tüm zamanların en çok tanınan kahinidir....
  2. TÜM KADINLAR baksın

TÜM KADINLAR baksın

Anneler, kızlar, kız kardeşler, hala ve teyzeler, arkadaşlar vs. Kasım ayında , nadir rastlanan bir çeşit meme kanseri bulundu. Bir bayanın göğsünde bir isiilik gelişti. Doktoru mamagrofisi temiz olduğu için antibiyotikle enfeksiyonu tedavi etti. İki kontrolden sonra isilik kötüye gitmeye başladı. Doktoru bir mamografi daha istedi. Bu sefer bir kitle görünüyordu. Biyopside hızlı...
  3. tüm kadınlar modacıdır

tüm kadınlar modacıdır

Moda dergileri ve vitrinler, modada yaşanan son gelişmeleri, son trendleri ayağımıza kadar getiriyor. Ama o modelleri, o tarzları alıp birebir uygulayan çok fazla insan da yok. Çünkü aslında hepimiz kendi özgün tarzımızı yaratıyoruz. Dergiler, gazeteler, reklamlar, mağaza vitrinleri... Hepsi bizi modanın son akımlarından haberdar etmek için çalışıp didiniyor. Peki kaçımız dergileri süsleyen o...
  4. tüm değerli kadınlara!!!

tüm değerli kadınlara!!!

Bir konusma sirasinda adamin biri kadinin birine sormus: 'Nasil bir erkek ariyorsun?' Kadin bir süre sessiz kaldiktan sonra adamin gözlerinin içine bakarak sormus: 'Gerçekten bilmek istiyor musun?' Adam biraz isteksiz, 'Evet' demis. Ve kadin baslamis anlatmaga... 'Bugün ve bu yasta bir kadin olarak, bir erkege onun benim için benim kendime yapabilecegimden fazla ne yapabilecegini soracak...
  5. Değeri bilinesi tüm kadınlara

Değeri bilinesi tüm kadınlara

Meleklerim ben bu yazıyı okuduğumda bayıldım.Bence sizde okuyun ve aklınızda olsun.Bir erkek size nasıl bir erkek istersin die sorarsa ya bu yazıyı okutun yada anlatın:):):)Buyrunuz canlarım... Bir konuşma sırasında adamın biri kadının birine sormuş: "Nasıl bir erkek arıyorsun?" Kadın bir süre sessiz kaldıktan sonra adamın gözlerinin içine bakarak sormuş: "Gerçekten bilmek...

Sayfayı Paylaş