gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tumblrda nasıl hesap açabilirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba .Tumblr hesap açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu link var mı bana verebileceğiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Tumblr'da hesap açmak için öncelikle Tumblr ana sayfasına gitmeniz gerekiyor.

TUMBLR ANA SAYFA

Bu adrese girdikten sonra kaydol bölümünden e-mail adresinizi, kullanıcı adınızı ve poralanızı yazıyorsunuz.

E-mail adresinize gelen aktivasyon kodunu girdikten sonra tumblr hesabınız aktive edilmiş oluyor.

Bundan sonraki kullanım twitterla benzer.

Tumblrda nasıl hesap açabilirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yonja hesap nasıl kapatılır

Yonja hesap nasıl kapatılır

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu....
  2. tumblr girişi ve kayıt olunması olayı nasıl oluyor

tumblr girişi ve kayıt olunması olayı nasıl oluyor

Günlük yazılarımızı paylaşabileceğimiz güzel bir oluşum diye düşündüğüm tumblr girişi giriş sayfası ve nasıl bloglama yapılacağının tarafınızdan bana anlatılmasını istiyorum zira ben yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Tumblr Nedir? Nasıl Kullanılır?

Tumblr Nedir? Nasıl Kullanılır?

tumblr nedir nasıl kullanılır girişi giriş sayfası bloglama ile ilgili bilgiler burada melekler İnternet kullanıcıları gün geçmiyor ki bir paylaşım sitesini baştacı etmesin.Özellikle facebook düşkünlüğümüze diyecek yok ! Youtube,facebook,twitter derken şimdi de tumblr ortalığı kasıp kavuruyor melekler :) Aslında 6 yıl önce kurulan bu site son bir kaç aydır fenomen oldu. Yatırımcıların...
  4. Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Dondururlan Facebook Hesabı Nasıl Açılır Facebooku Dondurdum Geri Nasıl Açabilirim Her hangi bir sebepten ötürü Facebook hesabını dondurup sonra yeniden açmak isteyip de bunu nasıl yapacağını bilmeyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda dondurulan Facebook hesabı nasıl açılır konu alıyoruz Melek'ler. Facebook eylemleriniz spam olarak algılanmış ve hesabınız geçici bir süreliğine...
  5. Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ?

Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ?

Bu konu; sıkışan vidayı açma konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tamirat işlerine eliniz yatkınsa eğer, size harika bir pratik bilgi verecğeiz. Diyelim ufak bir tamirat işiyle uğraşıyorsunuz ama vidayı bir türlü gevşetemiyorsunuz. Gücünüz de yetmiyor , zaten vida da paslanmış, çıkmam diyor. Çözümü basit :D:D Sıkışan yahut paslanan vidaları çıkarmak oldukça zordur....

Sayfayı Paylaş