gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tümgeneral Levet Ersöz GATA'ya sevk edildi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ergenekon sanığı emekli Tümgeneral Levet Ersöz, GATA'ya sevk edildi. Tedavi gördüğü Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinden dün akşam Silivri Cezaevine nakledilen Ersöz, oradan da Silivri Devlet Hastanesi'ne sevk edilmişti. Ardından Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 1 jandarmanın nezaretinde getirilen Ersöz, ambulanstan indirilmeyerek, gerekli tetkikler ambulans içinde gerçekleştirildi.. Geç saatlerde GATA'ya ulaşan Ersöz, sedyeyle hastane içine taşınırken, basın mensupları bu anı görüntüleyebilmek için zor anlar yaşadı. Öte yandan Ersöz'ün yakınları da yaşanan telaş içerisinde Ersöz'e ulaşmakta güçlük çekti. Aile yakınlarının GATA'da görevlilerce kenara alınarak, bekletilmesi dikkat çekti.

Tümgeneral Levet Ersöz GATA'ya sevk edildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emekli Orgeneral Şener Eruygur GATA'ya sevk edildi

emekli Orgeneral Şener Eruygur GATA'ya sevk edildi

Ergenekon kapsamında tutuklu bulunan Şener Eruygur GATA'ya sevkedildi. Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevinde merdivenlerden düşerek beyin kanaması geçiren ve boyun kemiği kırılan emekli Orgeneral Şener Eruygur, 30 gündür tedavi gördüğü Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden ailesinin isteği...
  2. Ersöz ve Şahin'in raporlarına soruşturma

Ersöz ve Şahin'in raporlarına soruşturma

Sağlık Bakanlığı, Levent Ersöz ve İbrahim Şahin hakkındaki sağlık raporları nedeniyle soruşturma başlattı. Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığınca, “emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinden başka bir hastaneye sevki ile eski Özel Hareket Daire Başkan Vekili İbrahim Şahin adına İstanbul Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde daha önce...
  3. Piyango ihalesi iptal edildi

Piyango ihalesi iptal edildi

Şans Oyunlarının lisansının özelleştirme ihalesi, ihale komisyonunca iptal edildi. Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Milli Piyango şans oyunlarının lisans verilmesi suretiyle özelleştirilmesi ihalesinin, İhale Komisyonu tarafından iptal edildiğini bildirdi. Özelleştirme İdaresi Toplantı salonunda bugün gerçekleştirilen nihai pazarlık görüşmesinin ardından ÖİB tarafından yazılı açıklama...
  4. Modern Dekore Edilmiş Banyolar

Modern Dekore Edilmiş Banyolar

modern banyolar dekore edilmiş banyolar modern dekore edilmiş evler Bu banyo dekorları gerçekten harikalar.Çok şık ve çok modernler..
  5. Müjde; Memurlara il dışında sevk zorunluluğu kaldırıldı!

Müjde; Memurlara il dışında sevk zorunluluğu kaldırıldı!

memur il dışı sevk il dışına sevk işlemleri dışı işlemleri 2010 Memurlara kurumlarından sevk alma zorunluluğu kaldırılarak, il dışında iken SGK ile anlaşmalı bir eczaneden ilaç alma hakkı verildi. Maliye Bakanlığı tarafından 31 Aralık 2009 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Personelinin Sağlık Hizmetlerinin Sosyal Güvenlik Kurumuna Devrine İlişkin Tebliğ ’de memurların 15 Ocak 2010...

Sayfayı Paylaş