gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Tuna Kiremitçi - Bu İşte Bir Yalnızlık Var

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Tuna Kiremitçi - Bu İşte Bir Yalnızlık Var
    Yanlış bir aşk, terk edilmişliğin hüznü, müziği eşlik ettiği hayaller, parasızlıkla sarsılan hayatlar ve bitmeyen mutluluk arayışları... İlk romanı Git Kendini Çok Sevdirmeden'le büyük beğeni toplayan Tuna Kiremitçi, bu sefer bir müzisyenin dünyasını anlatıyor. Memet Olcay'ın gücünü ve zayıflığını, pazar günleri buluştuğu kızıyla yeniden keşfettiği İstanbul'u, ortadan kaybolan arkadaşını arkarken bulduğu aşkı ve yaptığı o ilk besteyi... Romanın bir tarafında bütün endamıyla hayat duruyor; öteki tarafında da elinde çalgısıyla tek başına bir adam.

Tuna Kiremitçi - Bu İşte Bir Yalnızlık Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşet Ertaş - Dinle Sana Bir Sözüm Var

Neşet Ertaş - Dinle Sana Bir Sözüm Var

Dinle sana bir sözüm var Kimseyi hor görme gardaş Kim nasıldır Allah bilir Kötüleyip yerme gardaş Tek Hakim'dir ulu gani Bir yaratmış seni beni Veren alır tatlı canı Ötesini sorma gardaş Gönül bilmeyenler çoktur Bilmeyen de gönül yoktur Bilmiş ol ki gönül haktır Sakin ol ha kırma gardaş Kerameti sende bilip Bilmeden günahkar olup İnsan doğup Hayvan ölüp Cehenneme girme gardaş Bak...
  2. artık onunda bir işi var

artık onunda bir işi var

Sevdiği şarkıları dinliyor... (iş'teki ilk günü ve her şey yolunda) 3 ay sonra daha hareketli bir müzik dinliyor... ( çünkü çok meşgul ) 6 Ay sonra Heavy Metal dinliyor... ( çünkü iş saat sabah 8 de başlayıp akşam 8 de bitiyor. ) 9 ay sonra Hip Hop dinliyor... ( stresten, hareketsizlikten ve çok yemek yemekten şişmanladı ve kabızlık çekiyor. ) 1 yıl sonra Rep...
  3. Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir

Selam hanımlar acaba aranızda Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı? Bunda Bir İş Var Deyiminin Anlamını bilen varsa yazsın bana da
  4. İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmanız Varsa İşte Size Bir Öneri....

İdrar Yanmasını Önleyen Sebze İdrar Yanmasını Ne Önler İşte pazı sebzesinin yararları arasıda idrar yanmasını önleyen bir etkisi varmış....Pazı yaprağı hepimiz biliriz ki ıspanağı andırır..Ve pazının dolması cok lezzetli olur....İşte pazı sebzesinin idrar yanmasını nasıl önler bakalım... İdrar yanmasını önleyen sebze Ispanak kadar faydalı olan pazının içerisinde, bol miktarda A, C...
  5. Dini açıdan Gerdek gecesi ile ilgili bir pozisyon var mı

Dini açıdan Gerdek gecesi ile ilgili bir pozisyon var mı

Arkadaşlarım lütfen kızmayın ve darılmayın. Hoş şimdiki bayan arkadaşlarım herşeyi biliyor ama ben köylük bir yerde yaşıyorum. Anneler de herşeyi her zaman anlatamıyor. Nası olacak diyorum olacak işte diyor. Net olarak bana şu bu yapılacak demiyor. Ben görücü usulü ile yakında dünya evine gireceğim. İslam ile ilgili gerdek gecesinde alınacak ya da yapılacak bir pozisyon var mı ? Özür dilerek...

Sayfayı Paylaş