gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tuna Orhan (Terzi Hasan)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Terzi Hasan Pürsıçan kasabasının deli dolu ve fakir terzisidir. Kız kardeşi Meryem ve onun 5 kızancığıyla birlikte küçük bir evde yaşar. Hatice’yi Ramiz den almak için çok uğraşmış, Sonunda evlenmeyi başarmıştır. Hasan sakarlıkları ve kırdığı potlarla zaman zaman Ramiz’i çileden çıkarsa da son derece iyi kalpli ve sevimli bir

Tuna Orhan (Terzi Hasan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Hasan Hüseyin Orhan

Aşık Hasan Hüseyin Orhan

aşık hüseyin çırakmanın hayatı Aşk sevdası geldi, kaynadım coştum Yüksekten uçarken engine düşdüm Eşimden ayrıldım, ben burda şaşdım Yabancılar vurmuş telli durnamı Aşık Hasan Hüseyin Orhan resmi...
  2. Terzi

Terzi

Katibe, nikah kıyan memura, insanların arasını bulan kimseye, ülfet ve ünsiyete, hoş geçime delalet eder.Rüyada terzi görmek, adalet sahibi bir kimseyle tanışılacağına işarettir. Rüyada terzi görmek, adil birisiyle tanışılacağına yorumlanır. Hayır işleri ve iyiliktir. Bu kişinin kendisi olabilir. Terzi, halk arasinda iki tarafi uzlastirma isini yapan bir adam olarak tabir olunur. Rüyasinda...
  3. Tuna Orhan kimdir

Tuna Orhan kimdir

tuna orhan kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri "Elveda Rumeli" dizisinden tanıdığımız usta tiyatrocu ve oyuncu Tuna Orhan hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. 1966 Doğumlu. 1992 Yılı M.S.Ü. Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü Mezunu. 1993 Yılından Bugüne Hala Antalya Devlet Tiyatrosu’nda Çalışmaktadır. Oyunculuğa 1982 Yılında...
  4. Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri

Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri

Yalan Dünya Tufan Resimleri Yalan Dünya Tuna Orhan Resimleri Tuna Orhan Fotoğrafları Elveda Rumeli dizisinde Terzi Asan (Hasan değil Asannn) :) rolünü canlandıran usta tiyatrocu ve oyuncu Tuna Orhan, Yalan dünya dizisinde de rol alıyor. Başarılı bulduğum bu oyuncunun resimlerini sizlerle paylaşıyorum melek'ler:)
  5. Tuna Orhan Kimdir, Resimleri var mı

Tuna Orhan Kimdir, Resimleri var mı

Selam arkadaşlar acaba aranızda Tuna Orhan Kimdir bilen var mı? Tuna Orhan Kimdir biliyorsanız bana Tuna Orhan biyografisini ve mümkünse bir de Tuna Orhan resimlerini aktarırsanız sevinirim terzi hasan tuna orhan:D

Sayfayı Paylaş