gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Tünaydın ne demek

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

tünaydın ne demek tünaydin tünaydin ne demek tünaydın Tünaydın ne demektir arkadaşlarım. Bugün sitedeki Dünya'nın en güzel melekleri ile selamlaşırken, gayri ihtiyari olarak sabahı geçtiğimiz için Tünaydın ! dedim. Üyelerimizden lavinya07 bana tünaydının; ö.sonra dan akşama kadar söylenen bir söz olduğunu söyledi. Hemen nette araştırdım...

1. Genellikle öğleden akşama kadar söylenen selamlama sözü.
    2. Tün-aydın. Akşamları söylenen iyi dilek ve selam sözü.
    Şeklinde karşıma çıktı. Demekki neymiş, Öğleden sonra akşama kadar söylenen selam sözüymüş sizde bakın bilginiz olsun morarmayın :D:D:D

ZAMANINDAN ÖNCE TÜNAYDIN DİYENLERE AŞAĞIDAKİ GİBİ GÜLÜYORUM

2. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu küçük kız benim küçüklüğüme benziyooo hahaha sadminim ne demek yaa onurlandırdın beni bilgi paylaşmak güzeldir yanii:dancing:

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    :D:D:D...ünlü oldun lavinyaa

4. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hani televizyonlarrr hahaha :D

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bundan sonra böyle, bilmediğiniz her şeyi öğrenince bu bölüme açın sizin gibi bilgisi olmayan ( misal tünaydınla ilgili benim bilgim yoktu ) kişilere yardımcı olmuş olursunuz fenamı :)

Tünaydın ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir anlamı nedir merak ediyorum bir yerde karşıma çıktı ama bilgi bulamadım melekler yardımcı olurmusunuz lütfen.
  3. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  4. Fezleke Nedir Ne demektir?

Fezleke Nedir Ne demektir?

fezleke nedir, fezleke ne demektir, fezleke ne anlama geliyor Son günler de fezleke kelimesini oldukça sık duyar olduk...Özellikle sosyal paylaşım ağlarında espirili bir şekil de dolaşan fezleke kelimesinin ne olduğunu ne anlama geldiğini merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyoruz. Fezleke, her hangi bir kararın ya da sorunun kısa yazımı ya da anlatımına denirfezleke Fezleke hukukta...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş