gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tuncay Güney Zaman aşımı ile kurtuldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ifadeleri Ergenekon soruşturmasında önemli yer tutan ve halen Kanada'da bulunan Tuncay Güney'e 2002'de 'dolandırıcılık'tan açılan dava zaman aşımından düştü. İstanbul 1'inci Ağır Ceza'daki dünkü duruşmada mahkeme ayrıca oto alım satımında dolandırıcılıktan yargılanan Güney hakkındaki yakalama emrinin kaldırımasına hükmetti hükmetti.

Tuncay Güney Zaman aşımı ile kurtuldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vajinismustan Psikoterapi ile Kurtulun

Vajinismustan Psikoterapi ile Kurtulun

“Cinsel ilişkiye girememe korkusu” olarak tanımlanan ve kimi zaman evlilikleri bitirme noktasına dahi getiren vajinismus, yanlış ve eksik tedavi girişimleri nedeniyle eşlerin hayatını kabusa çevirebiliyor. Uygun tedavi yöntemleri ile % 100 başarı sağlanabilen bu hastalık hakkında öncelikle çiftlerin bilinçli olması ve konunun uzmanından yardım almaları gerekiyor. Memorial Hastanesi’nden...
  2. Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Sirke nerdeyse her derde deva ama ben kokusu nedeniyle hiçbir şekilde tüketemiyorum...Eğer kokusundan şikayetçi değilsenin deneyim derim kızlar :tik: Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir...
  3. Hilterapia İle Romatizmadan Kurtulun

Hilterapia İle Romatizmadan Kurtulun

hilterapia hilterapia nedir romatizmaya son, ağrılara çare, hilterapia,nedir, nasıl çalışır, nerede bulunur, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Romatizma ağrılarının ne kadar dayanılmaz olduğunu çeken bilir.Üstelik bu illet genç yaşlı da dinlemez.Tuttu mu tutar melekler. Ancak şimdi yutrdışından getirilen bir cihaz sayesinde bu ağrılardan krtulmak mümkün gibi...
  4. 5 Li Karma Aşı Zamanı

5 Li Karma Aşı Zamanı

5 Li Karma Aşı Zamanı hakkında bilgiler arıyorum bulamadım sizin sitenizde bulurum inş. Lütfen 5 Li Karma Aşı Zamanı hakkında bilgi paylaşın.
  5. Ücret alacaklarında zaman aşımı ne zaman başlar?

Ücret alacaklarında zaman aşımı ne zaman başlar?

maaş alımında zaman aşımı,ücret alacağında zaman aşımı,ücret alacaklarında zaman aşımı süresi,ücret alacaklarında zaman aşımı süresi ne zaman başlar,ücret alacaklarında faiz nasıl hesaplanır Taraflar arasındaki sözleşmede aksine bir hüküm yoksa genel olarak işçiler, devlet memurlarından farklı olarak, çalıştıkları ayın ücretini, bu ayın sonunda talep ve davaya hak kazanırlar. Aylık...

Sayfayı Paylaş