gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Tunceli'de şehit verdik

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Tunceli'den de kara haber geldi. PKK'lı teröristlerin yola yerleştirdiği mayın askerlerin geçişinde patlatıldı. Patlama sonucu; Tunceli'de, 2 asker mayın patlaması sonucu şehit olduğu bildirildi.
    Tunceli merkeze bağlı Geyiksuyu nahiyesi kırsal alanında, arama tarama faaliyetleri sırasında, terör örgütü PKK mensuplarınca önceden döşenmiş mayının patlaması sonucu 2 asker şehit oldu.

Şehit güvenlik görevlilerinin cenazeleri, askeri helikopterle Elazığ'a gönderildi.

internethaber.com

Tunceli'de şehit verdik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şehİt

Şehİt

ŞEHİT EFENDİMİZ(S.A.V.), HAYBER KALESİNİN KUŞATILMASI SIRASINDA YESAR ADLI BİR ÇOBANI İSLAMİYETE DAWET ETTİ WE ONA ŞEHİTLİK MAKAMINI ANLATARAK CENNETEN BAHSETMİŞTİR PEYGAMBERİMİZİ GÖRÜR GÖRMEZ İSLAMİYETİ KABUL EDEN YESAR , YAŞADIĞI MUHİTTEKİ İNSANLARIN MAKAM WE ZENGİNLİĞE GÖRE İTİBAR GÖRDÜKLERİNİ BİLDİGİ İÇİN ________________YA RESULLLAH , DİYE SORDU . BEN HABEŞ Lİ(SİYAH TENLİ),ÇİRKİN YÜZLÜ,...
  2. Şehitlerim...

Şehitlerim...

Hiç telefon eden oldu mu size �baba ben ölüyorum, hakkınızı helal edin, anama söyle üzülmesin, gurur duyun benimle..� diye? ŞEHİTLERİM Hiç hesapladınız mı kaç şehit olmuş terör can almaya başladığından beri? Biliyor musunuz siz çocukları ne yapar? Gördünüz mü hiç mezarı başında selam veren babasına küçük bir çocuk? Hiçbir dilekçe yazdınız mı ya da okudunuz mu...
  3. Abdullah Gül, şehit ailelerine iftar yemeği verdi

Abdullah Gül, şehit ailelerine iftar yemeği verdi

Gül, Çankaya Köşkü Resepsiyon Salonu'ndaki iftar yemeğinde, ülkenin huzur ve güvenliği için canlarını veren şehitlerin yakınlarına ''Hoşgeldiniz'' diyerek seslendi. Şehitlerin ve gazilerin canları pahasına görev yapmasından daha fazla fedakarlık olamayacağını belirten Gül, şunları söyledi: ''O bakımdan devletimizin, milletimizin, Türkiye Cumhuriyeti'nin sizlere duyduğu saygıyı,...
  4. Şehit

Şehit

Bu topraklarda rahatlıkla yaşamamızı sağlayan ve bunun bedelini de kanları ile ödeyen fedakar insanlar,cennetin yiğitleri...
  5. 2012'de kaç şehit verdik ?

2012'de kaç şehit verdik ?

Eminim çok fazladır ama merak ediyorum 2012 yılında kaç şehit verdik :(

Sayfayı Paylaş