gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Tünelden Geç

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

tünelden geç oyunu
    Geçebiliyorsanız geçin bakalım .. yine zor bir oyun.

[flash]http://www.geltezkere.net/oyun/3d_tunel.swf[/flash]​

Tünelden Geç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. Tünel

Tünel

Tünel içinden trenle geçmek, üzüntülü ve tasalı geçen günlerin sona ereceğine, feraha ve huzura kavuşacağına işarettir. Tünel içinden trenle geçmek, sıkıntılı geçen günlerin sona ereceğine, rahata ve huzura kavuşacağına yorumlanır. Sorun, sıkıntı, derttir.Rüyada tünel gibi karanlik bir yerden geçmek, sonu belli olmayan bir maceraya atilacaginiza tünelden çikmak ise bütün sikintilarinizdan...
  3. Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Kızlar Facebook Zaman Tüneli Kullanımı hakkında bilginiz varmı
  4. Zaman Tüneli Facebook Açma

Zaman Tüneli Facebook Açma

Zaman Tüneli Facebook Açma nasıl oluyor bu konuda bana adım adım yapacaklarımı anlatırmısınız lütfen
  5. Facebook Zaman Tüneline Geç

Facebook Zaman Tüneline Geç

Zaman Tüneli Facebook Geçiş Facebook Zaman Tüneline Geç Facebook zaman tüneline geçiş hakkında bilgi edinmek isteyen tüm melek'lerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfamızda bilgileri paylaşıyoruz. Facebook hesabınıza giriş yapın. Facebook Geliştirici Uygulaması‘na giriş yapın. (İlk defa giriyorsanız uygulamaya izin vermelisiniz.) Uygulamaya giriş yaptıktan (izin verdikten) sonra Facebook...

Sayfayı Paylaş