gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Tuntaş Apart Hotel Altınkum

Konu, 'videolu otel tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

altınkum apart otel didim altınkum apart apartları didim oteller oteller TUNTAŞ APART HOTEL ALTINKUM Statü :Apart HotelTelefon :(256) 813 72 19-20Faks : (256) 813 72 18Adres : GÖÇLER MEVKİİ, ALTINKUM DİDİM/AYDIN E-posta :[email protected]Web :http://www.tuntashotels.com[​IMG]Yazdırılabilir versiyon.Oda ve Yatak 40 Oda, 160 Yatak, 40 Apart Oda, 4 Sigara İçilmeyen Oda, Oda Özellikleri
    Direkt Telefon , Duş ve Tuvalet , Saç Kurutma makinası, Yangın Alarmı , Uyandırma Servisi, Kasa, Balkon, Split Klima , Oda Manzarası
    Dağ Manzarası, Deniz Manzarası ,Apartlarda
    Fırın, Mutfak Malzemeleri , Buzdolabı, Kettle, Ekmek Kızartma Makinası Yeme İçme
    1 Restaurant Kapalı kap:50, Açık kap: 100, Snack Bar, Lobi Bar, Havuz Bar, Türk, Uluslararası, Mutfakları Konaklama Tipi
    Room Only Fasilite ve Servisler
    Uyandırma Servisi , Market , Kuru Temizleme , Jeneratör , 20 Araçlık Açık Otopark, Aktivite ve Rekreasyon
    1 Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, Bahçe , Spor
    Bilardo, Yakındaki Aktiviteler
    Jogging, Avcılık, Su Sporları, Futbol, Trekking, Aquapark,Konum
    Denize Yakın (), Altınkum 1 km, Bodrum Havaalanı70 km,

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Tuntaş Apart Hotel Altınkum
    Paylaşım için teşekkürler

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Tuntaş Apart Hotel Altınkum

paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

Tuntaş Apart Hotel Altınkum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. didim-altınkum

didim-altınkum

didim altinkum resimleri didim altınkum resimleri altınkum denizi pansiyonlar Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x432 px Ve Boyutu 94KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x432 px Ve Boyutu 69KB. Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam...
  2. Club Paloma Apart Bodrum

Club Paloma Apart Bodrum

bodrum apart clup paloma bodrum apartlar apartları gümbet apart Apart Otel Club Paloma Apart Resimleri Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: 68 apart oda, 280 yatak kapasitesi, odalarda bahçe ve dağ manzarası vardır. Club Paloma Apart Otel'in odalarında, direk telefon, klima, mutfak, mutfak malzemesi, buzdolabı, su ısıtıcı, banyo, duş, wc, saç kurutma makinesi imkanları...
  3. SÖZEL ÖĞRENCİ APARTLARI Gönen

SÖZEL ÖĞRENCİ APARTLARI Gönen

ısparta gönen kız yurdu Kız Öğrenci Pansiyonları İlçe : Isparta / Gönen Şehir :Isparta Ülke :Türkiye Kapasite32 Telefon2462812339 GSM5055262431 AdresGöletevleri Mh. Kahraman Sk. No:16 Gönen ISPARTA İşletmeciEğitimci
  4. Apart Nedir?

Apart Nedir?

apart, nedir, ne demektir, kapsamı, anlamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Tatil araştırması yaparken sık sık karşımıza çıkan kavramlardan biri apart kelimesidir. Apart dayalı döşeli bir apartman dairesinin mutfagı, lavabosu, banyosu, wc ve odaları ile kiralanma şeklidir. Apartları genellikle kalabalık aileler tercih ederler. Apart popüler olmaya başlayan...
  5. Paloma Apart - Bitez/Bodrum

Paloma Apart - Bitez/Bodrum

paloma apart, bitez-bodrum, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler ADRES:Bergamut Cad. Kavakdibi Sok. No : 3 Bitez - Bodrum TEL: +90 252 363 8040 FAX: +90 252 363 8042 email:[email protected] http://www.dailymotion.com/video/xgmly6_bitez-paloma-apart_travel

Sayfayı Paylaş