gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Tunus Hammamet Turu

Konu, 'yurtdışı turlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tunus hammamet gezilecek yerler tunus gezilecek yerler hammamet 1.GÜN İstanbul - Tunus - Hammamet İstanbul dan Tunus a uçuş, Tunus a varış ve Hammamete transfer. Hammamete varış, otelimize yerleşme. Boş zaman ve akşam yemeği , geceleme otelde..
    2.GÜN Hammamet
    Otelde kahvaltımızı alıyoruz ve kişisel aktiviteleriniz için boş zaman. İsteyenler ekstra Hammamet - Nabeul turuna katılabilirler. Tur sonu otele transfer, geceleme otelde..
    3. GÜN Hammamet
    Otelde kahvaltı aldıktan sonra boş zaman… Geleme otelde
    4. GÜN Hammamet
    Kahvaltı sonrasında boş zaman. Dileyenler tam günlük ekstra Tunis / Carthage / Sidi Bou Said turuna katılabilirler. Turumuzda Tunus un başkenti Tunis, tarihi Carthage şehri ve Tunus un en güzel sayfiye kasabası olan Sidi Bou Said görülecek yerler arasındadır. Başkentte Habib Burgiba Bulvarını ve dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Bardo müzesini ziyaret, bu ziyaretimiz sonrasında yerel restoranda Tunus mutfağının zengin çeşitleriyle süslü yemeğimizi alıyoruz. Yemekten sonra Carthage de Roma ve Finike bölümlerini geziyoruz. Tur sonu otele transfer, akşam yemeği ve geceleme otelde…
    5.GÜN Hammamet - Tunus - İstanbul
    Otelden alınan kahvaltı sonrası odaları boşaltma ve havaalanına transfer.. İstanbul a varış
    kaynak.frmpaylas

Tunus Hammamet Turu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus

Tunus

Tunus Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Afrika'da, Akdeniz kıyısında, Cezayir ile Libya arasında yer alır. Coğrafi konumu: 34 00 Kuzey enlemi, 9 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 163,610 km² Sınırları: toplam: 1,424 km sınır komşuları: Cezayir 965 km, Libya 459 km Sahil şeridi: 1,148 km İklimi: Kuzeyde ılıman, güneyde çöl iklimi görülür. Arazi yapısı: Kuzeyde dağlar,...
  2. Tunus işi lastik yapımı

Tunus işi lastik yapımı

tunus işi lastik yapımı tunus işi örgü teknikleri nasıl yapılır lastik yapılışı örgü Burda zinciri çekiyoruz. Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz. Sona geldiğimizde ilk ilmek tek sonra çift Olarak topluyoruz. En başa gelince 1ilmek alıyoruz. Burda ipi elimizle alta indiriyoruz. Daha sonra ip alttayken ilmek içine girip O ipi (alttaki) başına dolayıpçekiyoruz. Gelelim...
  3. Tunus Tarihi

Tunus Tarihi

tunus tarihi tunusun kıyafetleri tunusun bağımsızlığı tarihi tunus kıyafetleri Mistik bir geçmişe sahip olan Tunus gerek tarihi yapısıyla gerek büyüleyici atmosferiyle gerçekten çok güzel bir yer.Eğer sizde benim gibi mistik bir tarihi geçmişe sahip olan yerleri seviyor ve merak ediyorsanız size Tunus hakkındaki tüm bilgileri veriyorum Başşehir Tunus 1574 yılına kadar tekrar Hafsi...
  4. Tunus işi

Tunus işi

Lütfen tunus çift lastik işini anlayamadım daha açık şekilde anlatabilirmisiniz..lütfen video olsa daha iyi olur..
  5. Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri - Selam kızlar sizden Tunus İşi Bebek Örgü örnekleri rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş