gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tunus işi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen tunus çift lastik işini anlayamadım daha açık şekilde anlatabilirmisiniz..lütfen video olsa daha iyi olur..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tunus işi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tunus işi lastik yapımı

Tunus işi lastik yapımı

tunus işi lastik yapımı tunus işi örgü teknikleri nasıl yapılır lastik yapılışı örgü Burda zinciri çekiyoruz. Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz. Sona geldiğimizde ilk ilmek tek sonra çift Olarak topluyoruz. En başa gelince 1ilmek alıyoruz. Burda ipi elimizle alta indiriyoruz. Daha sonra ip alttayken ilmek içine girip O ipi (alttaki) başına dolayıpçekiyoruz. Gelelim...
  2. Tunus işi yapılışı

Tunus işi yapılışı

tunus işi bebek battaniyesi yapılışı tunus işi yapılışı işinin lastik lastik video 1- Örgüye başlarken tığ şişimizle yapacağımız model genişliğinde zincir çekeriz.. 2- Geri dönüp her zincirden bir ilmek çıkarırız. Zincirlerin tamamından ilmekleri oluşturun. 3- Oluşturduğumuz ilmekleri tığa iplik dolayarak geriye doğru 2şerli 2şerli alıp çıkararak en başa dönün. **ilmek sayısının azalmaması...
  3. Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri

Tunus İşi Bebek Örgüleri - Selam kızlar sizden Tunus İşi Bebek Örgü örnekleri rica ediyorum.
  4. Tunus İşi Örgü Teknikleri

Tunus İşi Örgü Teknikleri

Tunus İşi Örgü Teknikleri hakkında bilgili kişilerden bildiklerini yazmalarını rica ediyorum.
  5. Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri

Tunus İşi Örgü Modelleri arıyorum biri bana Tunus İşi Örgü Modelleri sunarsa çok sevinirim lütfen

Sayfayı Paylaş