gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tüp bebek yaptırmak istiyoruz ancak çekincelerimiz var, acaba tüp bebek riskleri var mı, varsa nedir, aydınlatırsanız çok sevinecem

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tüp bebek riskleri var mı kızlar yardım edin lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

kıskançlık mı ?? lütfen yardım edin!!!!

melekler bn okyorm.bndn bi yaş kçük kardeşm var. babam onu seviyor ve bni sevmediğini düşünüyorm . moralim bozuk bu sizce kıskançlıkmıdr.... üzülüyorm ve sürekli ağlıyorm lütfen bi çare bulun????
  2. Kızlar Tüp Bebek Riskleri Varmıdır

Kızlar Tüp Bebek Riskleri Varmıdır

Tüp Bebek Riskleri Varmıdır? Merhaba hanımlar acaba tüp bebek tedavisi riskleri var mı? Ablam tüp bebek tedavisi görecek ama ailecek biraz endişe ediyoruz belki riskleri vardır diye, her hangi bir riski ya da yan etkisi var mı? Aranızda tüp bebek yaptıranlar varsa lütfen cevap versin.
  3. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu
  4. tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar

tüp bebek yaptırdım tutmadı acil yardım lütfen kızlar

tüp bebek yaptırdım tutmadı o ay adet gördüm ve bu ay adetim de gecikme oldu 3 gün geçtikten sonra evde idrar testi yaptık ikinci çizgi çok silik bir şekilde varla yok arası çıktı 5.günü kan testi yaptım sonuç 0.12 çıktı (negatif) dendi bugün 6.günü hala adet görmedim acaba tedavide kullandığım iğnelerden dolayımı bu gecikme veya hamile miyim bu durumu yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi?
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...

Sayfayı Paylaş