gebe
  1. gul fransa

gul fransa Forum Okuru

tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gul fransa tarafından paylaşıldı.

ARKADASLAR gecen ayin 10.da tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi.15. gun kan aldirdim sonuc 389 iknci testi iki gun sonra yaptirdim sonuc958 suan doktorumla randevum var onu bekliyorum ..insallah cabuk gelir su 20 temmuz iste boyle arkadaslar haa benim 3 . denememdi ALLAHIM herkesi benim gibi mutlu eder insallah...

2. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amin cnm nerde yaptırdın tüp bebeğini.bende başladm çok heyecanlıyım.biraz anlatırmısn neler yaşadnn

3. tutkum

tutkum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    özeldemi devlettmi yaptırdn cnm benm devlet raporu bekliyormm

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah rabbim bebişini göndermiştir.Hakkında hayırlısı olsun canım

tup bebek tedavisi ile 2 embrio transfer edildi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek Tedavisi - 2

Tüp Bebek Tedavisi - 2

Yumurtalıklarda fazla sayıda yumurta geliştirildiğinde fazla sayıda embryo elde edilebilir. Oluşan embryoların içinden en iyi kalitede olanlarının seçilerek anne adayına transfer edilmesi ile gebelik şansı artırılabilir. Fazla sayıda embryo elde edildiğinde ardışık blastosist transferi yapılabilir. Yumurtalıklardan fazla sayıda yumurta elde edilebilmesi için çeşitli hormon prepatları...
  2. CHP'den 2 transfer

CHP'den 2 transfer

CHP bugün çok önemli iki isme rozet takacak. Eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş ve saz sanatçısı Arif Sağ CHP'nin saflarına katılacak. Rozet takma töreni CHP'nin grup toplantısı öncesinde Deniz Baykal tarafından gerçekleştirilecek. Bugün itirabiyle CHP'li olacak Ercan Karakaş'ın CHP Sarıyer Belediye Başkan adayı olması bekleniyor. Alevi kesimin önde gelen isimlerinden olan Arif Sağ'ın...
  3. Tuba Ünsal'ın Bebeği

Tuba Ünsal'ın Bebeği

tuba ünsal bebeği tugba ünsalın bebeği tuba ünsal ın eşi eşi ivana sert ve Tuba Ünsal artık anne... Kızı Sare ile objektifler karşısına çıkan Tuba Ünsal kızı ve eşiyle birlikte verdikleri pozları sizlerle paylaşıyorum.Bizler de Meleklermekanı olarak Tuba'nın bebeğinizi hayırlıyor sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyümesini temenni ediyoruz.
  4. tup bebek

tup bebek

lutfen bana cevap yazın bızızmmm tup sansımızda yok dıyolar ne yapalım tesede de cıkmıyo ben 22 esım 29 yasında ne yaplım
  5. Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Tüp bebek tedavisi hamilelik belirtileri nelerdir?

Yumurta toplama işlemi sonrası ilk 1 hafta hafif kasık agrısı olması normaldir. parol minoset tarzı ağrı kesiciler kullanılabilinir. Ateş yüksekliği karında şişlik şiddetli ağrı olursa doktorunuza başvurunuz. Gebelik testine yakın günlerde görülen kasık ağrısı gebeliğin belirtisi olabileceği gibi adet başlangıcının da belirtisi olabilir. Bu durumlarda gebeliğin diğer belirtilerinin varlığı...

Sayfayı Paylaş