gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Tüp bebek tedavisine rapor için başvuracak olan çiftler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tüp bebek ssk şartları 2011 tüp bebek raporu 2011 sgk şartları ssk [​IMG]

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İlaç ve Eczacılık Bölümünden
    Dr. Tuncay Alkan ile görüştü. Dr. Tuncay Alkan’ın verdiği bilgiye göre ;<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice" /><o:p></o:p>
    <o:p></o:p>
    Tüp bebek tedavileri 1 Temmuz 2009 itibaren 2 defa ile sınırlandırılmıştır. Tüp bebek Tedavisi görecek olan çiftler SGK anlaşması merkezlere tüp bebek tedavisinin devletin verdiği destek ücretinin %30 unu ödeyecekir.(420 YTL tutmaktadır)<o:p></o:p>
    Her merkez rapor veremeyecek, rapor veren merkezlerde tüp bebek ruhsatına sahip olacaklardır..<o:p></o:p>
    Tüp bebek tedavisine rapor için başvuracak olan çiftler en az 5 yıllık sigortalı olması gerekmektedir.<o:p></o:p>
    Bayanların yaşı 23 küçük 39 büyük olmayacak.Erkeklerde bir yaş sınırı bulunmamaktadır.<o:p></o:p>
    Tüp bebek tedavileri ile ilgili SGK anlaşması yapan Merkezler tam ve net belli olduğunda onlarda Sosyal güvenlik Kurumunun internet sitesinde genelge olarak yayınlayacaklar. <o:p></o:p>
    <o:p></o:p>
    Güvenilir kaynaklardan aldığımız bilgiye göre ;<o:p></o:p>
    SGK nın Merkezlerle yapılan anlaşmalarda eger raporuyla tüp bebek tedavisi olan bir çift Sağlık bakanlıpı ve SGK tarafından belirlenen %30 un üstünde bir ücret alınırsa ve bu hasta tarafından şikayet edilirse ya da SGK tarafından tespit edilirse merkez hasta başına 30.000 YTL ceza ödemekle yükümlü oluyor.<o:p></o:p>
    <o:p>kaynak.cocukistiyorum.com</o:p>

esinerkan bunu beğendi.
  2. Madonna

Madonna Forum Okuru

Tüp Bebek Maliyeti
    Gerçekten biraz mutlu olmak için bile para lazım şu hayatta hanımlar.Dişimden tırnağımdan arttırdım umarım güzel sonuçlar alırım.Sonucuda yazarım sonra

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah Hayırlı güzel sonuçlar alırsınız:)

4. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de medicana hastahanesinde başlayacağım tedaviye biraz para bayılacağız ama ucuz olsun diye 3 deneme geçirip kendimizi yıpratmaktansa bir kere olsun başarılı olsun diye bir amacımız var umarım herşey doktorumuz selman beyin anlattığı gibi güzel sonuçlanır....

5. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım merkezi iyi seçin lütfen bahçeci kliniğini pek övüyorlar hangi bölgedesin acaba ??Sana öneride bulunmak istiyorum

6. Sugar

Sugar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    chilem kardeş gibi aynı doktoru bana da önerdiler. senin önerin nedir çitos kardeş

7. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benimde yok 16.cı yıla giricem.Uzun zamandır en iyi merkezi ve doktorları araştırıyorum.Aklımızda yücel karaman var.Sık sık yurt dışıyla irtibatta çok iyi bir doktor olduğunu söylüyorlar.Tvden de kaç kez yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı gördüm.Birde bahçeci kliniği bu ikisi arasında gidip geliyorum.Allah hakımızda hayırlısını yapsın inaşşalh:)

8. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben istanbul bahçelievlerde otuyorum çitos önerilerini bekliyorumm..

9. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Chilem bak şu anda en popüler olan doktorları yazıcam sen netten bak olurmu.Semra kahraman, yücel karaman soy isimleri farklı canım birde bahçeci kliniği sana özelden bir site ismi yazıcam ordaki doktorlara ulaşmak için form doldur ve onlar sana dönecek gereken bilgiyi vericekler

10. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim seni bilgilendireyim dedim verdiğin siteyi de inceledim elimizdeki bütün verileri de birleştirdik ve dr. selman beyde karar kıldık sonuç alarak ilk randevumuzu aldık ve görüştük bu hafta, ilk intibam açııkçası memnun kaldım çok sıcak iyi güven veren bir doktordu, merkezden ve çalışanlardan da memnun kaldım ilaç tedavisi ile başladık sürece bakalım hayırlısı diğer gelişmeleri de sana yazarımm

11. kırmızzı

kırmızzı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben geçen hafta içinde medicanaya gittim ve selman laçinle görüştüm, şimdilik sonuçta tedavi olmadım bir sonuç yok ama ilk izlenim ve hastalaryla ilişkileri çok iyi bir doktor olarak gördüm. Doktor düşünen arkadaşlar selman beyi de düşünsünler derim.

12. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım hadi bakalım hakkında hayırlısı olsun inşallah...Umarım en kısa zamanda bize müjdeyi verirsin Allah yardımcın olsun :))))

13. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla uzun zamandır giremiyordum kızlar foruma ama benim tedavim bitti her şey yolunda gitti doktorum selman bey sayesinde şimdi bebeişim yolda şaka maka şimdi tartışmalarımızı gördüm doğru bir karar vermişim ben çok memnun kaldım..

14. chillem

chillem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi ki de o gün doktor selamn laçine gitmeye karar vermişim bu konuda bana öncülük eden arakadaşlara teşekkür ederim sayelerinde şimdi bebeğim ben de düşünene arakadaşlara tavsiye ediyorum..

15. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlısı olsun arkadaşım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. selman beyin iyi oldugunu duymuştum

Tüp bebek tedavisine rapor için başvuracak olan çiftler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısırlık Tedavisinde Tüp Bebek

Kısırlık Tedavisinde Tüp Bebek

Türkiye’de toplum yapısının temelini aile oluşturmaktadır. Bir ailenin devamı için doğurganlığın önemi büyüktür. Çiftler evlendikten sonra çevrenin ve aile büyüklerinin en sık sordukları soru çocukla ilgilidir. Özellikle kırsal kesimlerde çocuk sahibi olmak mutlak bir gereklilik ve prestij olarak algılanmaktadır. Bu nedenle, evli çiftler 3-4 ay gibi bir evlilik süresi sonunda çocuk istiyorum,...
  2. TÜp Bebek Rapor Ve ReÇetelerİ:

TÜp Bebek Rapor Ve ReÇetelerİ:

pregnyl 5000 tüp bebek raporu tüp bebek raporu için gerekli belgeler icin gerekli evraklar için evraklar TÜP BEBEK RAPOR VE REÇETELERİ: Aşağıda yer alan açıklamalar meslektaşlarımıza reçete karşılarken yardımcı olmak amacıyla, kurum yetkilileri ile yapılan görüşmelerimiz sonucu derlenmiştir. Ancak, üyelerimizin Tedavi Yardımına İlişkin Uygulama Tebliği ve yayımlanan Yönetmelik esaslarına...
  3. Tüp bebek tedavisinde akupunktur

Tüp bebek tedavisinde akupunktur

Üç bin yıldan beri insan sağlığı için uygulanan ve son yıllarda batıda yapılan yoğun araştırmalar sonucunda gittikçe yaygınlaşan bilimsel bir tedavi yöntemidir. Akupunktur, iğne, laser, v.b. uyaranların vücut üzerinde tanımlanmış akupunktur noktalarına uygulanması ile limbik sistemi* düzenleyip, otonom sinir sisteminin simpatetik ve parasimpatetik bölümleri arasındaki dengeyi kurarak...
  4. Tüp bebek tedavi raporu alınması için gerekli belgeler:

Tüp bebek tedavi raporu alınması için gerekli belgeler:

bu konu,tüp bebek tedavisi mevzuatı,tüp bebek için gerekli belgeler hakkında bilgi vermektedir Sevgili üyeler tüp bebek yapma aşamasında sizlerden bir takım belgeler istenicek.Bu belgeleri eksiksiz sizler için paylaşıyorum.Allah kolaylık versin.Ben bu belgeleri bir araya getirene kadar akla karayı seçtim.Bir insan kısır olduğuna dair rapor aldı diye sevinirmi?Ben çok sevindim 1 hafta boyunca...
  5. Tüp Bebek Tedavisinde Yenilikler

Tüp Bebek Tedavisinde Yenilikler

tüp bebek tedavisinde son yenilikler,tüp bebek ve genetik ,azopsermi ve tüp bebek,azospermi ve kök hücre tedavisi,tüp bebek 2014-2015 son yenilikler hakkında bilgiler Yeni yumurta dondurma yöntemleri ile taze yumurtalar ile eşdeğer döllenme oranları sağlanmıştır. Bu teknikten özellikle üreme potansiyeli azalmaya başlayan henüz evlenmemiş kadınlar ve kanser tedavisi (kemoterapi ve radyoterapi)...

Sayfayı Paylaş