gebe
  1. dilekm

dilekm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Tüp Bebek Tv ????

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında dilekm tarafından paylaşıldı.

site içersinde tüp bebek tedavileri ile ilgili bir çok konuya ulaştım sizlerlede paylaşmak istedim. www.tupbebektv.com

2. bilseker11

bilseker11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bende biliyorum bu siteyi tavsiyede edebilirim tüp bebek yaptıracak olan veya gebe kalan tüm arkadaşlarımın kendileri ile ilgili bir çok sorularının cevaplarını bulabilecekleri bir site :) www.tupbebektv.com

Tüp Bebek Tv ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek

Tüp Bebek

Geçmişte spermin yada embriyonun laparoskopi eşliğinde tüplerin içine verilmesi (GIFT/ZIFT) gibi teknikler uygulanırdı. Artık modern tıp, yardımcı üreme teknikleri, tüp bebek (IVF) ve mikroenjeksiyonu (ICSI) tercih ediyor. TEDAVİNİN AŞAMALARI: GÖRÜŞME İlk görüşmede IVF doktorunuz sizfen detaylı bir sağlık öyküsü alır, daha önce yapılmış tüm tetkik ve tedavilerinizi inceler....
  2. Tüp bebek

Tüp bebek

Tüp bebek tedavisi nedir? Tüp bebek tedavisi, kadın üreme hücreleri olan yumurtaların ve erkek üreme hücreleri olan spermlerin vücut dışında, laboratuvar ortamında biraraya getirilerek döllenmenin elde edilmesini sağlayan tedavi sürecini kapsamaktadır. Döllenen yumurtalar bölünmeye başlayıp, embriyo adı verilen ilk gelişim aşamalarını laboratuvar ortamında geçirirken, anne adayının rahmine...
  3. tüp bebek

tüp bebek

merabalar 2temmuzda tüp bebek trasferi oldum ,akıntım var azda olsa sarı renkte , kasıklarımda kesik gibi küçük agrılar oluşuyor bazan sık bazan aralıklı ,sinirlerim bozuldu aglıyorum sürekli bu evrede test yapsam çıkarmı,sekizinci günüm bana yardımcı olun gebelik belirtisi bu günlerde olurmu?teşekkürler.
  4. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SELAM MELEKLER Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...
  5. Tüp Bebek!

Tüp Bebek!

SLM MELEKLER.. Ben aranıza yeni katıldım.... 2011 de evlendim.. 1 sene çocuk yapmadık. 1 sene sonra başadık denemelere.. Ama olmadı 1 sene 1 sene sonra hamiledim.. 11 haftalıkken kalbi durdu... drlar ilk bebekte normal dedi.. biz yetinmedik her testi yaptırdık. hiç bişey çıkmadı.. 6 ay yine olmuyor. dr gittim klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kaldım... 5 haftalıkken düştü.. 1 tane aşılama...

Sayfayı Paylaş