gebe
  1. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0

tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında sea34 tarafından paylaşıldı.

kızlar az önce başka bi yerde okudum we paylaşmak istedim.biliyosunuz bende bebiş için uğraşıyorum.eğer normal yolla olmazsa tüp bebek düşünüyorduk bunu okuduktan sonra daha da iyi araştırmak gerektiğini düşünüyorum... Alıntı
    sazandoktor, Erkek , 35 , İstanbul

7 yıl 6 ay 9 gün önce gönderdi.

Başlıksız
    İstanbul'un büyük, özel hastanelerinden birinde doktorum. Bunu utanarak yazıyorum. Tüp Bebek Ünitesi'nde doğum oranını arttırıp hastane lehine reklam amaçlı kullanmak için babanın sorunlu spermleri yerine hastane hademelerinin veya onların bulduğu kişilerin spermleri 100 milyon lira gibi bir para karşılığında alınıp kullanılıyor. O yüzden de tüp bebeklerin çoğu birbirine veya hademelere benziyor.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    neyyyyyyyy:S:S:S:S allahımya doğrumukibuu:S allah ıslah etsin bu adileri yaaa

4. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Inanmiyorum boyle birsey yapmaz hicbir hastane:(( Bence hastane degilde bu lafi soyleyen kisi reklam amacli

5. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    walla kimin rekalm yaptığını bilemem ama böyle bişey warsa gerçekten korkunç bir durum.

6. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Keske insanlar onceden oldugu kadar temiz ve sorumluluk sahibi olabilse yaa nereye dogru ilerliyoruz anlamadim ki :( Inanmadim dedim ama icime bi suphe dustu simdi cok cok agir bir durum bu

7. kırmızzı

kırmızzı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunun doğru olduğuna inanmıyorum. isme baksanıza sazandoktor. bence sahte bir forum üyesi bu ve kendi çapında eğleniyor.

8. deniz.0626

deniz.0626 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçma cesaret edemezler böyle bir şeye

9. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    daha neler artık, çok saçma hiç inanmadım içime kuşkuda düşmedi valla...

10. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalamışlar ama bu tüp bebek işi de her yere yaptırılmaz ,ii araştırılması lazım ,insanoğlu bu çiğ süt emmiş ,ALLAH KORUSUN hepimizi bu vicdansızlardan

11. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    Hahhaha çok iyiymiş yahu. Benim de aklıma gelmişti bu. sağlam sperm alıp, döllemek:) Kimin haberi olur ki? y ada 3 tane embriyo koydum deyip 1 tane koymak. Walla doktora emanetiz, onlar de dilerim hipokrat yeminlerini tutuyorlardır. Ama zor bu iş, özel hastaneler tüp bebek merkezleri karhane olmuş, ticaret yapıyorlar, bizim bedenimiz ve ruhumuz üzerinden. 3 kuruşluk umutlarımızı kullanıyorlar. Allah doğru düzgün doktorlara düşürsün, her yerde tüp bebek yaptırılmaaaz..

12. krzandy

krzandy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence de saçmalamışlar, hangi devirde yaşıyoruz arkadaşlar. güvenilir, kaliteli bir tüp bebek merkezine gidildigi sürece böyle saçma şeylerle karşılaşıcagımızı sanmıorum

13. lili_yalen

lili_yalen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayy allahım korkunç bişi bu baya tedirgin etti beniii

14. ekose

ekose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yok artııııkkkk...............

15. ekose

ekose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tüp bebek konusu hep tartışılan bir konu olmuştur. Bence merkez cok önemli.Ben İstanbul Tüp bebek merkezinden önce farklı bir yere gitmiştim, orada insanlık dışı özellikle hsg cekilirken bir muameleye maruz kalmıştım.Bence en kötü yer de orası. Ama Allah bana Aret Kamar'ı çıkardı karşıma çok şükür. O kadar eziyetten sonra hakettim sanırım. Hepimizi iyilerle karşılaştırsın Allah.

tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek Yaptıracak Bayanlar: Tiroit Tetkiki Yaptırmayı Unutmamalıdır.!!!!!!

Tüp Bebek Yaptıracak Bayanlar: Tiroit Tetkiki Yaptırmayı Unutmamalıdır.!!!!!!

anti tpo ve gebelik Tiroit bezinin az çalışması veya fazla çalışması kadınlarda adet düzensizliği yapmakta ve gebe kalmayı önlemektedir. Gebe kalamamak veya kısırlık sorunu kadınlarda genellikle endometriozis denen rahim içini örten tabakanın hastalığı (% 11), rahim tüplerindeki hastalık (% 30) ve yumurtalıkların iyi çalışmaması (% 59) nedeniyle oluşur....
  2. başarısız tüp bebek denemesi olanlar nasıl davranmalı?

başarısız tüp bebek denemesi olanlar nasıl davranmalı?

bebeği olmayanlar Bu gibi durumlarda tüp bebek uygulamasından önce daha önceki uygulamalara ait tedavi safhaları ve embriyoların laboratuar bulgularını incelemek uygun olur. Gerekirse çift yeniden değerlendirilir, bazen ilave testler istenebilir. Karı-koca‘dan genetik test istenebilir. Yeni değerlendirme sonucuna göre nasıl bir tedavi uygulanacağına karar verilir. Tüp bebek için...
  3. nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

nisan 2010 da tüp bebek yaptıracak olan melekler buraya

2010 tüp bebek yaptıranlar 2010 da tüp bebek yaptıranlar yaptıracaklar küçük fiyatı Sevgili melekler ben yumurtalık kanseriyim doktorumun ameliyatta içimde unuttuğu kitleye teşhis konulamaması sonucu bir an önce hamile kalmam gerekti ve bende bu ay tüp bebeğe başladım 3 gün önce transferim oldu bu duyguyu yaşayanlar yaşayacaklar deneyimlerimizi paylaşalım listemizi yapalım....
  4. Umut tüp bebek merkezinde tedavi olanlar

Umut tüp bebek merkezinde tedavi olanlar

Kızlar merhaba Ben umut tüp bebek merkezinde tedaviye başladım.Daha önce orada deneyen yada tedavide olanlar var ise konuşmak isterim.Erken yumurta yetmezliğim var.Eşimde de sperm morfoloji sorunu var.2. Denemem olacak.Daha önce başka bir yerde denemiştim. Tecrübesizlik işte hiç başarılı olmadı ne yumurta elde ettiler nede embriyo. Umut tüp bebeği seçmemdeki en önemli neden IMSI tekniğini...
  5. Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Araştırması Gerekenler!

Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Araştırması Gerekenler!

Bu sayfa; Tüp Bebek Yaptıracak Olanların Dikkat Etmesi Gerekenler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, annelik her kadında içgüdüsel olarak vardır. Ancak ne yazıkki her kadın fizyolojik olarak sorunsuzca anne olmaya uygun değildir. Bu sebeple de anne olmak isteyen ve sorun yaşayan kadınlar bazı tıbbi olanaklardan yardım alırlar. Bunun en son basamağı da tüp bebektir. Peki...

Sayfayı Paylaş